reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds2 ve Galaxy Watch4

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 mağazalara da çıkarıldı

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 için mağazalardaki satışların da resmi olarak başladığı duyuruldu. İşte detaylar;

Konu hakkında Samsung Türkiye’den yapılan açıklamada şunlar aktarıldı:

“Ön sipariş sürecinde geçtiğimiz yıllara kıyasla çok daha fazla yoğun talep gören yeni katlanabilir akıllı telefonlar artık tüm yetkili satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Kullanıcılar bu noktalarda katlanabilir ekran teknolojisini ve renkleri deneyimleyebilecekleri cihazları dilerlerse doğrudan satın alabilecek. Üstelik bu telefonları satın almak isteyenler Galaxy Z Fold3 5G için ek 1.000 TL’ye, Galaxy Z Flip3 5G için ise ek 500 TL’ye varan takas desteği fırsatından faydalanabilecek.

Örneğin Galaxy Z Fold3 5G için takas yapmak istediğiniz eski cihazınızın değeri 5.000 TL ise Samsung ek 1.000 TL daha vererek bu cihazı 6.000 TL’ye alacak. Galaxy Z Fold3 5G’nin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dâhil 21.999, Galaxy Z Flip3 5G’nin fiyatı ise KDV dâhil 11.999 TL.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 ile tanıtılan diğer ürünler de Türkiye pazarında

Samsung Türkiye bu konuda ise tam olarak şunları paylaştı:

“Katlanabilir akıllı telefonlarda yeni bir dönemi başlatan bu cihazların yanı sıra Galaxy Z Fold için S Pen Fold modelleri, Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classic ve Galaxy Buds Serisi’nin en hafif ve en küçük üyesi Galaxy Buds2 de Türkiye’de raflardaki yerini aldı.

Kullanıcılar bu ürünleri de artık yetkili satış noktalarında deneyimleyip satın alabilecek. Galaxy Buds2 kulaklığın tavsiye edilen KDV satış fiyatı 999 TL, Galaxy Watch4’un 2.199 TL ve Galaxy Watch4 Classic’in ise 2.799 TL. “

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en hızlı drone modellerinden birisiyle tanışın