reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold3

Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3, ilk kez Bodrum’da sahneye çıktı

Samsung’un yakında Türkiye’de de elde edilebilecek yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3, ilk kez Bodrum’da sahneye çıktı.

Samsung Türkiye’den yapılan açıklamaya göre katlanabilir cihaz inovasyonunda yeni bir dönemi başlatan Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3, Bodrum’da tüm teknoloji severlerin deneyimlemesi için görücüye çıktı.

Bodrum Milta Marina’da 1 Eylül’e kadar, her gün saat 16.00 – 00.00 arasında açık olacak Samsung Deneyim Alanı’nda Z Fold3 ve Z Flip3 sergileniyor.

Kovid-19 pandemisine karşı tüm hijyen önlemlerinin alındığı alanda ziyaretçiler, yeni özellikleri ile büyük ses getiren Galaxy Z Fold3’te, katlanabilir cihazlarda bir ilk olarak yer verilen S Pen teknolojini de deneyimleyebiliyor.

Deneyim alanında ayrıca amiral gemisi bu akıllı telefonların yol arkadaşı olan yeni Galaxy Watch4 ve Watch4 Classic akıllı saatlerin yanı sıra sürükleyici ve gerçek kablosuz kulaklık deneyimi sunan Galaxy Buds2 de yer alıyor.

Samsung Galaxy Z Flip3

Samsung Galaxy Z Flip3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 çok pahalı cihazlar

Söylendiği kadarıyla deneyim alanında Z Fold3 veya Z Flip3 için 22 Eylül tarihine kadar ön sipariş verecek kullanıcılara Samsung’un premium destek hizmeti Samsung Care+’tan bir yıllık cihaz koruma hizmeti de hediye edilecek.

Bu hizmet kapsamında kullanıcıların akıllı telefonları, ekran değişimi, su hasarı ve arka kapak değişimi dâhil olmak üzere kaza kaynaklı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalanmış olacak.

Ayrıca eski telefonlarını getirenlere Z Fold3 için 2.000 TL’ye, Galaxy Z Flip3 için ise 1.000 TL’ye varan takas desteği de verilecek.

Z Fold3 için tavsiye edilen tüketici satış fiyatı KDV dâhil 21.999 TL, Galaxy Z Flip3 için tavsiye edilen tüketici ise KDV dâhil 11.999 TL olarak belirlenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı