reklamı kapat

POPÜLER

Samsung W22

Fiyatıyla çok ses getiren özel Galaxy Z Fold3: “Samsung W22”

Samsung imzalı yeni katlanabilir telefonlar Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 sonrasında karşımıza bir de Samsung W22 çıktı.

Türkiye fiyatı 21.999 TL olan Samsung Galaxy Z Fold3 ve Türkiye fiyatı 11.999 TL olan Samsung Galaxy Z Flip3, son dönemde çok dikkat çeken telefonlar oldu. İşte bunlar arasına özel bir üye olan Samsung W22 modeli de dahil edildi.

Galaxy Z Fold3 ile birebir aynı teknik altyapı üzerine kurulan Samsung W22, sadece taşıdığı 16 GB RAM ile fark yaratıyor ve Çin pazarına özel olarak hazırlanmış bir seçenek olarak karşımızda duruyor.

Daha önce de buna benzer Çin pazarına özel cihazlar hazırlayan Samsung, yeni modeli W22 ile fiyat konusunda gerçekten nefes kesiyor. Çünkü modelin fiyatı tam 2.640 dolar seviyesinde yer alıyor.

Bünyesindeki altın renkli dokunuşlarla da öne çıkarılan 5G destekli W22 katlanabilir telefon modeli, aşağıda gördüğünüz özel kutusunda S Pen Fold Edition kalem, S Pen taşıyabilen özel bir kılıf ve şarj cihazı ile kablosu taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung W22 ile bir kez daha öne çıkan Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 yurt dışında çok iyi satıyor

Geçtiğimiz ay modelleriyle yurt dışındaki tüketicilerden rekor bir ilgi gördüklerini aktaran Samsung, durumdan elbette çok memnun görünüyor. Yüksek fiyatlarına rağmen genel olarak çok beğenilmiş gibi duran Z Fold3 ve Z Flip3, tüm Galaxy Z serisini “satış konusunda” geride bırakmayı çoktan başarmış durumda.

Daha önce de söylediğimiz gibi telefonların Türkiye’de aşırı bir ilgi görmesi maalesef çok mümkün değil. Bunun arkasında telefonların kendisinden çok yukarıda açıkladığımız çok yüksek Türkiye fiyatları yer alıyor. Bu fiyatlar ile telefonlar Türkiye’de çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın