reklamı kapat

POPÜLER

Honor Watch GS 3

Classic Streamer

Classic Streamer

Racing Pioneer

Racing Pioneer

Honor Watch GS 3 akıllı saat için iki yeni sürüm gösterildi

Honor Magic3 serisi, Honor Tab V7 Pro Android tablet ve Honor X20 5G ile firmadan bir de Honor Watch GS 3 akıllı saat gelmişti.

Honor Watch GS 3 akıllı saat modeli tanıtıldı ancak bu sadece basit bir ön gösterim gibi oldu. Firma maalesef saatin tüm detayları vermedi.

Saati bugün gündeme getiren ise şimdilik Classic Streamer ve Racing Pioneer olarak geçen iki yeni sürüm oldu. Global olarak daha farklı bir isimle gelme ihtimali de olan sürümler, genel olarak çok şık görünüyor.

Yeni versiyonlardan yukarıda gördüğünüz Classic Streamer, yuvarlak tasarıma sahip ve altın rengi bir gövde üzerine kuruluyor. Kahverengi bir kayış ile kombinlenen akıllı saat, resmi görsellerde çok uygun duran bir takım elbiseye eşlik ediyor.

Racing Pioneer versiyonu ise daha sportif bir çizgide ve siyah renkli bir kasaya sahip. Bu modelde siyah renkli bir kayış kullanmayı tercih eden Honor, modeller için henüz fiyat ya da detaylı teknik detay gibi veriler sağlamıyor.

Classic Streamer

Racing Pioneer

Racing Pioneer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Watch GS 3 için bilinen kısıtlı teknik detaylar şöyle

Honor Watch GS 3, teknik olarak spesifik olarak bünyesindeki özel nabız sensörü ile öne çıkarılıyor. Biliyorsunuz günümüzde hemen her akıllı saatin nabız sensörü bulunuyor. Bu sayede saatler kişilerin kalp atış hızlarını ölçebiliyor. Watch GS 3 akıllı saat ise bu konuda çıtayı yükseltiyor.

Çünkü ürünün içerisinde 8 kanallı bir PPG nabız sensörü yer alıyor. Özel bir yapay zeka temeline kurulan bu sensör, söylendiği kadarıyla benzerlerinden çok daha hassas ve hızlı çalışıyor.

Şimdilik bu farkın tam olarak ne kadar olduğu ve saat hakkındaki diğer detaylar açıklanmıyor. Ancak metal bir gövde üzerine kurulan ve biraz büyük olduğu görülen modelin Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı