reklamı kapat

POPÜLER

Honor Watch GS 3

Şık tasarımlı Honor Watch GS 3 akıllı saat tanıtıldı; işte ilk detaylar

Honor Magic3 serisi, Honor Tab V7 Pro Android tablet ve Honor X20 5G sonrasında firmadan bir de Honor Watch GS 3 akıllı saat geldi.

Honor Watch GS 3 akıllı saat modeli için başlıkta ilk detaylar dedik ancak ürün tanıtılmasına rağmen henüz tam olarak detaylandırılmadı.

Yukarıda gördüğünüz şık tasarımı gözler önüne serilen yuvarlak akıllı saat, şimdilik üç farklı renkte gösteriliyor. Deri / silikon kayışlar ile hazırlanan ve genel olarak klasik saat sevenlere hitap eden Watch GS 3, şimdilik sadece özel nabız sensörü ile öne çıkarılıyor.

Biliyorsunuz günümüzde hemen her akıllı saatin nabız sensörü bulunuyor. Bu sayede saatler kişilerin kalp atış hızlarını ölçebiliyor. Watch GS 3 akıllı saat ise bu konuda çıtayı yükseltiyor.

Çünkü ürünün içerisinde 8 kanallı bir PPG nabız sensörü yer alıyor. Özel bir yapay zeka temeline kurulan bu sensör, söylendiği kadarıyla benzerlerinden çok daha hassas ve hızlı çalışıyor.

Şimdilik bu farkın tam olarak ne kadar olduğu ve saat hakkındaki diğer detaylar açıklanmıyor. Ancak metal bir gövde üzerine kurulan ve biraz büyük olduğu görülen modelin Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

Buna ek olarak Honor Magic3 serisi, Honor Tab V7 Pro Android tablet ve Honor X20 5G modellerinin de Türkiye satış ihtimali bulunuyor. Honor Türkiye’de resmen yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Watch GS 3 dikkat çekerken, Honor için ileride bir sorun doğabilir

Geçtiğimiz hafta ortaya çıktığı kadarıyla ABD’li bir grup siyasi, Honor’un Huawei’nin yer aldığı yasaklılar listesine alınmasını istiyor. “Çin devletine bağlı” şeklinde altı doldurulamayan görüşlerin olduğu şirket, şu an bahsettiğimiz grup tarafından Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı‘na şikayet ediliyor.

Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı’nın ise bu şikayetlere nasıl cevap vereceği şimdilik bilinmiyor. Ancak Honor’un yeni bir grup altında olmasından dolayı yasaklar listesine dahil edilmesi çok olası görünmüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı