reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold3
Samsung
Samsung

Tasarımda sürpriz kalmadı; karşınızda Samsung Galaxy Z Fold3

Samsung’un 2021 katlanabilir telefon modelleri Samsung Galaxy Z Fold3 ve Samsung Galaxy Z Flip3 için sızıntılar durmuyor.

Samsung Galaxy Z Fold3 ve aynı zamanda Samsung Galaxy Z Flip3 ile 11 Ağustos tarihinde resmi olarak tanışıyoruz gibi görünüyor. Bu tarih henüz resmen açıklanmadı ancak yüzde 99 ihtimalle doğru durumda.

İşte bu modeller için basın görselleri gelmeyi sürdürüyor. Dün Galaxy Z Flip3 için aşağıdaki haberden ulaşabileceğiniz basın görselleri yayımlanmıştı.

Bugün ise tüm renk seçenekleriyle Galaxy Z Fold3 karşımıza çıktı. 91Mobiles’tan gelen görsellerde telefonun tüm tasarımı detayları gözler önüne seriliyor.

Şirketin 2021’deki en gelişmiş telefonu olacak Galaxy Z Fold3, görebileceğiniz üzere üç farklı renkte geliyor. Genel olarak şık duran telefon, selfie kamerasını ekran altında taşıyor ve bu açıdan Samsung için bir ilke imza atıyor.

S Pen desteği olan ancak S Pen’i gövdesine entegre etmeyen model, kaynaklara göre içinde 7,5 inç, dışında ise 6,23 inç OLED ekranlar taşıyor. Telefonun iç ekranında artık neredeyse kat yeri bulunmuyor.

5G desteğiyle gelen Galaxy Z Fold3, arkasında üçlü kamera sistemi barındırıyor. Kamera performansının devrim yapacak kadar iyi olması beklenmeyen katlanabilir model, gücünü yüksek ihtimalle Snapdragon 888 Plus işlemciden alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Samsung Galaxy Z Flip3 için fiyatlar nasıl olacak?

Son bilgilere göre Galaxy Z Fold3’ün başlangıç fiyatı 1.599 dolar seviyesinde olacak. Galaxy Z Flip3 içinse başlangıç 959 dolar seviyesinde olacak gibi görünüyor.

Z Fold3 ile Z Fold2’nin fiyatına oranla yaklaşık 400 dolarlık bir indirime gidecek Samsung, bu sayede modellerden daha çok satmayı hedefliyor.

Her iki telefonun da ağustos ya da eylül ayında Türkiye pazarına getirilmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın