reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold3

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 için sızan yeni fiyatlar

2021 Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde gelecek Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 için yeni fiyatlar sızdırıldı.

Çok merak edilen katlanabilir telefon modellerinde Samsung Galaxy Z Fold3, söylendiği kadarıyla 1.655 ila 1.741 dolar arasında bir fiyata sahip olacak.

Dikey katlanabilir yapıdaki Galaxy Z Flip3 içinse fiyat 1.045 ila 1.110 dolar arasında olacak gibi duruyor.

Bu fiyatlar elbette düşük değiller. Ancak hep söylediğimiz gibi katlanabilir telefonların fiyatları maalesef genel olarak düşük değil. Hatta 2022’de de fiyatların ciddi şekilde düşmesi olası görünmüyor.

Bu modellerin parça maliyetleri halen oldukça yüksek seviyede yer alıyor. Ayrıca bu katlanabilir telefonlara halen aşırı ilgi olmadığı için normal amiral gemileri kadar yüksek sayıda seri üretim de yapılmıyor.

Ancak yine de Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 modellerinin yerlerinin alacakları modellerden ucuz olacağını belirtelim. Samsung bu konuda yaklaşık yüzde 20’lik bir düşüş yapmayı başarmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 ile beraber başka neler tanıtılacak?

Tam olarak Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds2 ve Galaxy Watch4 serisi ile artık yüzde 99 kesin olarak 11 Ağustos tarihinde resmen tanışıyoruz.

Bu tarih halen Samsung’dan gelmiyor ancak Evan Blass dahil herkes 11 Ağustos tarihini veriyor. Aynı zamanda firmanın telefonları için sızan resmi basın görsellerinde de 11 Ağustos tarihi görünüyor. Yani artık başka bir alternatif mümkün değil gibi görünüyor.

2021 Samsung Galaxy Unpacked kapsamında firmanın başka ürünler tanıtacağı da söyleniyor. Evan Blass etkinlikte kesin olarak Galaxy S21 FE modelinin de olacağını aktarıyor.

Ancak bu telefonun satışı global çip sıkıntısı nedeniyle yıl sonuna kalacak. Ayrıca bu model sadece ABD ve Avrupa pazarında satılacak. Ancak ileride bu pazarların artması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın