reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Artık resmi; Samsung yeni ürünlerini 11 Ağustos tarihinde tanıtıyor

2021 Samsung Galaxy Unpacked etkinliği için tarih firmanın hazırladığı resmi görsel üzerinden yüzde 100 netlik kazanmış durumda.

Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds2, Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch4 Classic ile artık kesin olarak 11 Ağustos tarihinde tanışıyoruz. Bu tarih sonunda Samsung’dan geldi ve firmanın bunun için yukarıdaki tasarımı hazırladığı ortaya çıktı.

2021 Samsung Galaxy Unpacked kapsamında firmanın başka bir ürün daha tanıtacağı söyleniyor. 11 Ağustos tarihini firmadan önce veren Evan Blass, etkinlikte kesin olarak Galaxy S21 FE modelinin de olacağını aktarıyor.

Ancak biliyorsunuz bu telefonun satışı global çip sıkıntısı nedeniyle yıl sonuna kalacak. Ayrıca bu model sadece ABD ve Avrupa pazarında satılacak. Ancak ileride bu pazarların artması bekleniyor. Modelin ileride Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.

Etkinlikte donanımsal anlamda başka bir sürpriz beklenmiyor. Çünkü etkinlikte karşımıza çıkacak tüm ürünler sızdırılmış durumda. Eğer firma başka bir donanım hazırlamış olsaydı, onu da kesin olarak şimdiye görmüş olurduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 Ağustos Samsung etkinliğinde gelecek ürünleri fiyatları nasıl olacak?

Galaxy Buds2, sızan fiyat listesine göre pazara 149 euro seviyesinde çıkacak. Galaxy Watch4 serisi akıllı saatlerin fiyatları da belli olmuş durumda. Buna göre normal model 40 mm için 269 euro, 44 mm için 299 euro’ya satılacak.

Akıllı saatin Classic modeli içinse başlangıç 369 euro seviyesinde yer alıyor. Bunun 42 mm için olduğu, 46 mm Classic içinse fiyatın 399 euro seviyesi karşımıza çıkacağı aktarılıyor.

Bu arada Samsung, katlanabilir telefonlar Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3‘ü de yerlerini alacakları modellerden daha ucuza satmaya hazırlanıyor.

Çok merak edilen katlanabilir telefon modellerinden Samsung Galaxy Z Fold3, söylendiği kadarıyla 1.655 ila 1.741 dolar arasında bir fiyata sahip olacak.

Dikey katlanabilir yapıdaki Galaxy Z Flip3 içinse fiyat 1.045 ila 1.110 dolar arasında olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın