reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık için yeni detaylar sızdı

11 Ağustos tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık için resmi uygulama üzerinden yeni bilgiler geldi.

Merak edilen kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds2 için ortaya çıkan yeni bilgiler, direkt olarak Samsung’un resmi Galaxy Wearable uygulamasından geliyor.

Biliyorsunuz kulaklık ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacak. Daha önce bu özelliği taşımayacağı söylenen ancak daha sonra ANC özelliği netleşen kulaklık, ANC’yi ilginç olarak sadece tek bir kulaklıkta dahi çalıştıracak.

Aşağıda gördüğünüz toplam beş farklı renkle geleceği yine Galaxy Wearable uygulamasında netleşen kulaklık, üstündeki yüzeyden dokunmatik olarak kontrol edilebilecek ve bu konuda geniş özelleştirme seçenekleri verilecek.

Galaxy Wearable üzerinden modelin pil kapasiteleri dahi netlik kazandı. Buna göre kulaklıklarda 61 mAh, şarj özellikli haznede ise 472 mAh pil olacak.

Daha önce sızanlara göre modelin bünyesinde ANC ve aynı zamanda yüksek kaliteli telefon görüşmesi için iki adet mikrofon yer alıyor. Kulaklık ayrıca çoklu bağlantı desteğiyle yolda bulunuyor yani model aynı anda birden fazla cihaza bağlanabiliyor.

Bağlantı için Bluetooth Low Energy (LE) kullanan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, son bilgilere göre yüksek bir bass performansı ile geliyor. Firmanın Buds2 özelinde buna ciddi şekilde odaklandığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık kaça satılacak?

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık sağlam kaynaklara göre 149 euro seviyesinde bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu arada biliyorsunuz Galaxy Buds2 yalnız gelmeyecek.

Samsung, 11 Ağustos tarihinde Samsung Galaxy Watch4 akıllı saat serisini de tanıtacak. Aynı zamanda etkinlikte Galaxy Z Flip3 ile Galaxy Z Fold3 modelleri de karşımıza çıkarılacak.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?