reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 için de 360 derece videolar çıktı [İzle]

Kısa süre önce resmi basın görselleri sızdırılan Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık için bu sefer 360 derecelik videolar çıktı.

Yeni kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds2 için 360 derecelik videolar Evan Blass’tan geldi. Bu videoları direkt olarak aşağıda görebilir ve modelin tasarımını en ince detaylarına kadar inceleyebilirsiniz

Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık dün yapılan bir başka sızıntıya göre 180 euro ila 200 euro arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Beyaz, siyah, pembe ve yeşil olmak üzere dört farklı renkte gelen ancak bu renkleri şarj özellikli haznenin dışında kullanmayan ürün, kulak içi formunu benimsiyor.

Bu arada başka bir sağlam kaynağa göre yeni kulaklık yüksek bir bass performansı ile geliyor. Bu da birçok kişi için güzel görünüyor. Kullanıcılar bass performansına çok ama çok önem veriyor.

https://twitter.com/evleaks/status/1412314688617132033?s=20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık için diğer bildiklerimiz şöyle

Teknik olarak baktığımız zaman kablosuz kulaklık çoklu bağlantı desteğine sahip. Yani kulaklık aynı anda birden fazla cihaza bağlanabiliyor.

Bağlantı için Bluetooth Low Energy (LE) kullanan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, artık kesin olarak ANC’ye yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip.

Bünyesinde ANC yanında yüksek kaliteli telefon görüşmesi için iki adet mikrofon yer alan ürün, halen ne kadarlık bir pil ömrü getiriyor bilinmiyor.

Fakat Samsung tarafında ANC ile kullanımda sadece kulaklıklar ile 4-5 saatlik bir kullanım, hazne ile ise 20 saatlik bir kullanım açıklanabilir. Bunun halen yakında netleşmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?