reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık için ANC kesinleşti

Kısa süre önce resmi basın görselleri sızdırılan Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık için en önemli teknik detay kesinleşti.

Yeni kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds2, ortaya çıkan bir görsel üzerinden netleştiği üzere yüzde 100 kesin olarak ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacak.

Modelin bünyesinde ANC ve aynı zamanda yüksek kaliteli telefon görüşmesi için iki adet mikrofon yer alıyor. Daha önce çıkanlara göreyse kulaklık çoklu bağlantı desteğiyle yolda bulunuyor. Yani kulaklık aynı anda birden fazla cihaza bağlanabiliyor.

Bağlantı için Bluetooth Low Energy (LE) kullanan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, son bilgilere göre yüksek bir bass performansı ile geliyor. Firmanın Buds2 özelinde buna ciddi şekilde odaklandığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık kaça satılacak?

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık sağlam kaynaklara göre 180 ila 200 euro arasında bir fiyat etiketine sahip olacak.

Bu arada biliyorsunuz Galaxy Buds2 yalnız gelmeyecek. Samsung, 11 Ağustos tarihinde Samsung Galaxy Watch4 akıllı saat serisini de tanıtacak.

Yine sağlam kaynaklara göre Samsung Galaxy Watch4 için 40 mm fiyatları 350 ila 370 euro arasında olacak. Saatin 44 mm versiyonu ise 380 ila 400 euro arasında fiyatlandırılacak.

Akıllı saatin yukarıda gördüğünüz Classic versiyonu için belirlenen fiyat 42 mm için 470 ila 500 euro arasında. 46 mm sürüm için 500 ila 530 euro arasında bir rakam ödenmesi gerekecek. Modelin bir de 44 mm sürümü gelecek ancak halen onun fiyatı belli olmuş değil.

11 Ağustos etkinliğinde Samsung Galaxy Z Fold3 ile Galaxy Z Flip3′ün de tanıtılacağı belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?