reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 kulaklık için ilk fiyat sızıntısı yapıldı

Kısa süre önce resmi basın görselleri sızdırılan Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık için bu sefer bir fiyat sızıntısı var.

Advertisement

Yeni kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds2 için sayfada gördüğünüz görsel direkt olarak 91 Mobiles tarafından paylaşılmıştı.

Aynı kaynak bu sefer fiyatı verdi. Buna göre model satıldığı pazara göre 149 dolar ile 169 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Yani ürün ne aşırı ucuz ne de aşırı pahalı olacak.

Ürünün Türkiye fiyatı ise en iyi ihtimalle 1.500 TL’nin üzerinde olacak gibi duruyor. Ancak bunun kesin olmadığını belirtmemiz gerekiyor.

Hatırlamak adına beyaz, siyah, pembe ve yeşil olmak üzere dört farklı renkte gelen ancak bu renkleri şarj özellikli haznenin dışında kullanmayan ürün, kulak içi formunu benimsiyor.

Teknik olarak baktığımız zaman kablosuz kulaklık çoklu bağlantı desteğine sahip. Yani kulaklık aynı anda birden fazla cihaza bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık pazarda bir devrim yapmayacak

Bağlantı için Bluetooth Low Energy (LE) kullanan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, artık kesin olarak ANC’ye yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip.

Bünyesinde ANC yanında yüksek kaliteli telefon görüşmesi için iki adet mikrofon yer alan ürün, halen ne kadarlık bir pil ömrü getiriyor bilinmiyor.

Fakat Samsung tarafında ANC ile kullanımda sadece kulaklıklar ile 4-5 saatlik bir kullanım, hazne ile ise 20 saatlik bir kullanım açıklanabilir. Bunun yakında netleşmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?