reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro için yurt dışı satış fiyatı sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Flip4 ile beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Buds2 Pro için yeni bir fiyat sızıntısı yapıldı.

10 Ağustos tarihli Samsung Unpacked 2022 etkinliği için sızıntılar sürüyor. Bu etkinlikte tanıtılacak ürünlerden birisi Samsung Galaxy Buds2 Pro kablosuz kulaklık olacak. Bazı kaynaklar tarafından Samsung Galaxy Buds3 Pro adının da kullanıldığı ürün, bir kez daha fiyat konusuyla gündemde. Geçtiğimiz hafta yapılan bir sızıntıya göre Avrupa’da 229 euro satış fiyatına sahip olacak ve toplam üç farklı renkte raflara çıkarılacak. Şimdi ise modelin ABD fiyatının 230 dolara olduğu ortaya atıldı. Eğer bu doğruysa kablosuz kulaklık Galaxy Buds Pro’dan 30 dolar, Galaxy Buds 2’den ise tam 80 dolar pahalı bir seçenek olacak. 24-bit ses desteğine sahip olacağı aktarılan Galaxy Buds2 Pro, genel olarak pahalı bulunuyor ancak özellikleriyle dikkat çekecek izlenimi oluşturuyor.

Aynı etkinlikte karşımıza Samsung Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro akıllı saat modelleri de çıkarılacak. Yapılan sızıntıya göre Galaxy Watch5 modeli Avrupa’da 40mm Bluetooth sürümü için 260 euro, 44mm Bluetooth sürümü içinse 287 euro fiyata sahip olacak. Avrupa’da Galaxy Watch5 Pro içinse en az 430 euro ödemenin gözden çıkarılması gerekecek.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 modelleri de 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. Modellerin 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacağı aktarılıyor. Katlanabilir telefonların ülkelere göre ufak değişiklikler gösterebilme ihtimali olan Avrupa fiyatları ise yapılan sızıntıya göre tam olarak şöyle olacak:

  • Galaxy Z Flip4 (128 GB): €1,079
  • Galaxy Z Flip4 (256 GB): €1,159
  • Galaxy Z Flip4 (512 GB): €1,279
  • Galaxy Z Fold4 (256 GB): €1,849
  • Galaxy Z Fold4 (512 GB): €1,999
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modellerin ya da diğer aksesuarların Türkiye fiyatları elbette halen bilinmiyor. Ancak güncel dolar / euro kuru ve vergiler üzerinden Türkiye’deki fiyatların her ürün için oldukça yüksek olacağı oldukça açık durumda.

Not: Görsel temsilidir.

Samsung Galaxy Buds2 Pro ve fazlası yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın