reklamı kapat

POPÜLER

Realme Pad Android tablet
Realme Pad Android tablet

Realme Band 2 sonrasında Realme Pad tablet de ortaya çıktı

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme, yeni bir ürünle daha gündemde. Bu sefer Realme Pad tablet sızdırıldı.

91Mobile tarafından sızdırılan Realme Pad, firmanın ilk Android tablet modeli olarak yolda bulunuyor. Tasarımı gerçek anlamda ilk defa ortaya çıkarılan ürün, aşırı ince çerçevelere sahip değil ancak genel olarak modern görünüyor.

Oldukça ince olan ve köşeli çizgiye sahip olan tablet, arkasında tek bir kamera taşıyor. Güç butonu üste, ses açma kapatma butonları ise yan üstte konumlandırılan tablet, aktarıldığı kadarıyla 10,4 inç ekran üzerine kuruluyor.

Henüz diğer teknik detayları hakkında bilginin olmadığı Realme Pad, bağlantı için USB-C kullanıyor, çift hoparlör taşıyor ve microSD üzerinden depolama artışına izin verecek gibi görünüyor.

Realme Pad Android tablet modelinin çok yakında lanse edilmesi beklenirken, bu modelin Türkiye’de satılma ihtimali de yüksek seviyede yer alıyor. Fiyat hakkında ise henüz bir sızıntı yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Pad öncesinde sızan Realme Band 2 için detaylar şöyle

Digit tarafından sızdırılan Realme Band 2 akıllı bileklik, ilk bakışta bir akıllı saat gibi görünüyor. Dikdörtgen yapıda olan model, söylendiği kadarıyla 1,4 inç boyutunda renkli bir ekran üzerine kuruluyor.

Tam boyutları 45.9 x 24.6 x 12.1mm olarak açıklanan şık akıllı bileklik, arkasında bir nabız sensörü barındırıyor. Bu modelin arkasındaki sensör ile SpO2 ölçümü yapma ihtimali de masada bulunuyor.

Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.1 üzerinden haberleşecek Realme Band 2 akıllı bileklik modelinin, çok yakında resmi olarak tanıtılması ve fiyatının uygun olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli