reklamı kapat

POPÜLER

Realme Pad Mini tablet

Realme Pad Mini için tasarım ve özellikler tamamen ortaya çıktı

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden Realme imzalı tablet Realme Pad Mini için tasarım ve özellikler tamamen ortaya çıktı.

Türkiye’de birçok farklı telefon modelini satışını yapan Realme, yakında karşımıza resmi olarak Realme Pad Mini tablet modelini çıkaracak. Adında da geçtiği üzere tek elde kullanıma özel olarak ufak tasarlanan tablet, standart görünümlü bir tasarıma sahip. Teknik olarak baktığımız zamansa ürün 8,7 inç 1340×800 piksel LCD ekran üzerine kuruluyor. Önünde 5 megapiksel kamera olan tablet, arkasında tek bir 8 megapiksel kamera taşıyor. Üç farklı renkte tasarlanan Android 12 işletim sistemli Pad Mini, gücünü temel ihtiyaçlar için hazırlanan Unisoc T616 işlemciden alıyor. 3 GB RAM + 32 GB depolama ve 4 GB RAM + 64 GB depolama seçenekleri sunulan ürün, burada microSD yuvasını da eksik etmiyor.

18W şarj destekli 5.000 mAh piliyle uzun bir kullanım sunacak Realme Pad Mini, üzücü şekilde 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Bağlantı için USB-C kullanan tablet, firmanın ilk tableti konumunda ise yer almıyor. Firmadan ilk olarak detaylarına burada yer verdiğimiz daha büyük boyutlu Realme Pad modeli gelmişti. Realme’nin iki tablet modeli de ileride Türkiye’de satılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada bilmeyenler olabilir teknoloji devi Apple, yeni nesil iPad mini ile ufak tablet sınıfında en iddialı isim konumunda yer alıyor.

Realme Pad Mini yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca