reklamı kapat

POPÜLER

Realme Pad

İşte karşınızda markanın ilk Android tableti Realme Pad

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme, ilk Android tableti için gün sayıyor. Realme Pad geliyor ve tasarım ortaya çıktı.

Realme Pad, firmanın ilk Android tablet modeli olarak merak uyandırıyor. İlk dizüstü model üzerinde de çalışan Realme, ilk Android tableti ile standart ancak modern bir tasarım karşımıza çıkarıyor.

Benzerleri kadar ince olan ve köşeli çizgiye sahip olan tablet, arkasında tek bir kamera taşıyor. Güç butonu üste, ses açma kapatma butonları ise yan üstte konumlandırılan tablet, bildiğimiz kadarıyla 10,4 inç ekran üzerine kuruluyor.

7.100 mAh pili haricinde halen diğer teknik detayları bilinmeyen Realme Pad, bağlantı için USB-C kullanıyor, çift hoparlör ile 3.5 mm kulaklık girişi taşıyor ve microSD üzerinden depolama artışına izin veriyor.

Realme Pad Android tablet modelinin elbette Türkiye’de satılma ihtimali de yüksek seviyede yer alıyor. Fiyat hakkında ise henüz bir sızıntının olmadığı tablet, şimdilik sadece iki farklı renkte hazırlanmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Pad dışında Realme Band 2 de yolda bulunan ürünler arasında

Digit tarafından sızdırılan Realme Band 2 akıllı bileklik, ilk bakışta bir akıllı saat gibi görünüyor. Dikdörtgen yapıda olan model, söylendiği kadarıyla 1,4 inç boyutunda renkli bir ekran üzerine kuruluyor.

Tam boyutları 45.9 x 24.6 x 12.1mm olarak açıklanan şık akıllı bileklik, arkasında bir nabız sensörü barındırıyor. Bu modelin arkasındaki sensör ile SpO2 ölçümü yapma ihtimali de masada bulunuyor.

Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.1 üzerinden haberleşecek Realme Band 2 akıllı bileklik modelinin, çok yakında resmi olarak tanıtılması ve fiyatının uygun olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli