reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Ultra

27.999 TL’lik fiyata almaya değer mi?; Apple Watch Ultra incelemesi

 - Güncelleme: 08 Aralık 2022 11:57

Yeni bir tasarımla gelen Apple Watch Ultra ekstrem sporlarla uğraşan profesyoneller haricinde Apple Watch’ta yeni bir deneyim elde etmek isteyen kullanıcılara da göz kırpıyor. 27.999 TL’lik fiyatıyla konuşulan akıllı saatin tüm detayları mercek altında.

Apple’ın bugüne kadar geliştirdiği en iddialı ve en dayanıklı akıllı saati Apple Watch Ultra, iPhone 14 ailesiyle birlikte lanse edilmişti. Geçtiğimiz eylül ayında duyurulan akıllı saat tanıtıldıktan kısa bir süre sonra Türkiye’de de satışa sunuldu.

Türkiye’deki satış fiyatı 27.999 TL olan akıllı saat yeni dayanıklı tasarımı, uzun pil ömrü, eSIM desteği ve yeni sensörleriyle fark yaratıyor. Bugüne kadar incelediğimiz Apple Watch modelleri arasında en büyük ve en parlak ekrana sahip olan yeni model sunduğu deneyimle ekstrem sporcuları hedef alsa da yeni model Apple Watch’ta farklı bir tasarım ve uzun bir pil ömrü arayan kullanıcılara da hitap ediyor. Bu yılın hiç şüphesiz en sıra dışı Apple ürünü olan Apple Watch Ultra’da merak edilen detayları sizlerle paylaşalım.