reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra için 3.200 TL’lik indirim kampanyası [Stoklarla sınırlı]

Geçtiğimiz ay detaylı incelemesini paylaştığımız Apple Watch Ultra için yeni bir indirim fırsatı geldi. Apple’ın en iddialı ve en dayanıklı akıllı saati olan modelde çift çekirdeki Apple S8 işlemcisi kullanılıyor.

Hem suyun hem de vücudun sıcaklığını ölçebilen modelin gövdesinde titanyum malzeme yer alıyor. Bu sayede dayanıklı bir yapı sunan saatte safir cam bulunuyor. Safir cam sayesinde çizilmelere ve darbelere karşı mukavemet gösteren Apple Watch Ultra aynı zamanda bir dalış bilgisayarı olarak da kullanılabiliyor. Akıllı saatte yer alan dalış uygulaması üzerinden suyun sıcaklığı kolay bir şekilde ölçülebiliyor. Derinlik kaydı için akıllı saatin suya daldırılması gerekiyor. Apple Watch Ultra’yı bir dalış bilgisayarı olarak kullanmak için Oceanic+ adı verilen bir uygulamanın kullanılması gerekiyor. App Store’dan indirebilen bu uygulama farklı abonelik seçenekleri sunuyor. Türkiye’deki aylık kullanım bedeli yaklaşık 120 TL olan uygulamanın yıllık kullanım bedeli ise 1.699 TL.

502 x 410 piksel çözünürlüklü 1,92 inç ekranı bünyesinde barındıran saatte diğer modellerde olduğu gibi her zaman açık ekran özelliği var. Dahili depolama kapasitesi 32 GB olan modelde eSIM özelliği de yer alıyor. Bu destek sayesinde kullanıcılar iPhone’larına ihtiyaç duymadan akıllı saati bağımsız olarak çalıştırabiliyor. Telefonlara gelen aramalar akıllı saat üzerinden direkt olarak yanıtlanabiliyor. Bu özelliği şu anda sadece Turkcell kullanıcıları kullanabiliyor. Apple S8 işlemcisinden güç alan saat suyun sıcaklığını da ölçebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Ultra modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasadaki satış fiyatı 27.999 TL olan akıllı saat yapılan indirimle şu anda 24.799 TL‘ye satılıyor. Akıllı saatin tüm kayış seçenekleri bu fiyata satın alınabiliyor. Yalnız belirtmekte yarar var. Bu kampanya kısa bir süre için geçerli.

Apple Watch Ultra

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın