reklamı kapat

POPÜLER

360 derece panoramik video kaydedebilen kamera: 360Fly [Video]

Fotoğraf makinelerinin gelişmiş panoramik fotoğraf çekebilme yetenekleri sayesinde çok daha detaylı ve etkileyici fotoğraflar elde şansına kavuştuk. Aynı canlılık ve etkileyicilik artık panoramik videolar için de geçerli hale geliyor. EyeSee360 adlı firmanın ürünü olan 360Fly, interaktif panoramik video kaydedebilme yeteneğine sahip.


Ufak bir top büyüklüğünde, sıra dışı bir tasarıma sahip kamera, elde veya bir stant aracılığıyla sabit bir yüzeyde kullanılabildiği gibi aparatlar aracılığıyla kask ve benzeri techizatlara monte edilerek de kullanılabiliyor. Kameranın özel lensi, 360 derece yatay, 240 derece dikey açıyla görüntü yakalayabiliyor. Bu ölçüler 360Fly’a dünyanın en geniş görüşe sahip kamerası unvanını kazandırıyor. Geniş açısının yanı sıra 120 gram ağırlığa ve 5 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip kamera ile her koşulda sıra dışı kayıtlara imza atılabiliyor.


iOS ve Androd platformları için hazırlanan 360 View uygulamasından da destek alan kamera ile çekilen görüntüler, uygulama aracılığıyla düzenlenebiliyor ve anında paylaşılabiliyor. 1500 x 1500 piksel çözünürlüğünde 30 fps video kaydeden 360Fly’ın 16 GB hafızaya sahip giriş versiyonu ile kesintisiz 2 saat kayıt yapılabiliyor. 2014 yılı temmuz ayında piyasaya sunulması planlanan 360Fly’ın satış fiyatının 450 dolar olması bekleniyor.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“360 derece panoramik video kaydedebilen kamera: 360Fly [Video]” için bir cevap

  1. Murat dedi ki:

    üründen daha ziyade dış ses daha dikkat çekici 🙂