reklamı kapat

POPÜLER

iphone 5c

“4 inçlik yeni iPhone modeli geliyor”

Apple, geçtiğimiz eylül ayında 4,7 inç ekranlı iPhone 6 ve 5,5 inç ekranlı iPhone 6 Plus’ı piyasaya sürerek küçük ekran konusundaki inadından vazgeçmişti. Tek elle kullanımın zor olması sebebiyle uzun yıllardır küçük ekranlı iPhone’ları kullanıcılarla buluşturan Cupertinolu şirket, son gelen dedikodulara göre yeniden küçük ekranlı iPhone’u satışa sunma hazırlığı içinde.

Feng isimli bir Asyalı internet sitesinin aktardığı bilgiye göre Apple, 4 inçlik yeni iPhone modelini önümüzdeki yıl pazara sürecek. iPhone 6 ile aynı tasarıma sahip olacağı söylenen cihazın iPhone 5c’nin yerine geleceği belirtiliyor. A8 işlemci ve 128 GB hafıza seçeneğinin de bu yeni modelde bulunacağı ifade ediliyor. Bu yıl 5c’yi güncellemeyen Apple’ın böyle bir hamlede bulunma ihtimali oldukça yüksek. 4 inç ekrana sahip iPhone 6c modelinin, eylül ayında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus‘tan daha düşük bir fiyat etiketine sahip olacağını da şimdiden söylemek mümkün.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

““4 inçlik yeni iPhone modeli geliyor”” için 5 cevap

 1. Waryanli dedi ki:

  içinde ios varsa işe yaramaz …

 2. Emre Uludağ dedi ki:

  Apple eski kalitesine tekrar dönebilmek için JOBS ın izinen gitmeli. Cook başa geldi geleli şirket bir sekteye uğradı.

 3. Aliş dedi ki:

  Apple gayet güzel işler çıkarıyor kullanıcı isteklerine artık anında dönüt vermeye başladı mesela bir sürümde 3g 2g seçme özelliğini kapatmıştı kullanıcılar geri isteyince diğer yazılım güncellemede hemen koydu

 4. Can dedi ki:

  içinde Android olmadığı için çok şanslıyız!

 5. Can dedi ki:

  içinde Android olmadığı için çok şanslıyız!