reklamı kapat

POPÜLER

OLA EFB4

45 km menzil sunan OLA EFB4 katlanabilir elektrikli bisiklet için BİM fırsatı [28 Haziran 2024]

OLA EFB4 katlanabilir elektrikli bisiklet için BİM kampanyası açıklandı. Bu hafta BİM’de satışa çıkacak elektrikli bisiklet alüminyum gövdeyle geliyor. Bu sayede dayanıklı bir gövde tasarımını benimseyen bisiklette lityum iyon batarya kullanılıyor.

Kullanıcılar OLA EFB4 modelindeki bataryayı yüzde 100 şarj ettiğinde 45 kilometreye varan bir menzil değeri sunuluyor. Belirtilen bu menzil değeri kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 45 kilometrelik menzil değeri optimum koşullarda elde edilebiliyor. Kolay bir şekilde değiştirilebilen bu batarya 4 ila 6 saat arasında şarj edebiliyor. Piyasada satılan diğer elektrikli bisikletlerde olduğu gibi haberde bahsettiğimiz model de saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Shimano Tourney 7 vitesli sistemin tercih edildiği araç, 29,8 kilogram ağırlığında. Cihazın arka tarafında bagaj aksesuarı yer alıyor. Kullanıcılar bu bagaj alanına alışveriş poşetlerini veya çantalarını yerleştirebiliyor. Bisiklette LCD gösterge ekranı da yer alıyor. Kullanıcılar bisikletle ilgili bilgileri bu ekran üzerinden görüntüleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OLA EFB4 katlanabilir elektrikli bisiklet modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kalın tekerlekleri sayesinde hafif arazi koşullarında da kullanılabilen bisiklette magnezyum jant kullanılıyor. 28 Haziran‘da BİM’de satışa sunulacağı açıklanan bisikletin kampanyalı fiyatı ise 19.999 TL. Kullanıcılar bisikleti kredi kartlarıyla taksitle de temin edebiliyor. Yeni kampanya haberleri geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın