reklamı kapat

POPÜLER

turkcell

4G’nin Türkiye’ye geliş tarihi belli oldu

4G’nin Türkiye’ye geliş tarihi nihayet belli oldu. Turkcell’in CEO’su Süreyya Ciliv, 4G’nin Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağını açıkladı. Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Turkcell Teknoloji Zirvesi 2014’te Ciliv, Türkiye’de mobil kullanım ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
turkcell
Ciliv, hızla büyüyen şirketlerin başarısındaki en büyük etkenin, mobil teknolojiye yapılan yatırım olduğunu belirtti. İnovasyonun, ortaya yeni bir fikir atmak olmadığını, o fikrin toplumsal ve ekonomik faydaya dönüşmesi olduğunu dile getiren Ciliv, artık en çok izlenen ekranların televizyon olmadığını; akıllı telefonların ekranlarının televizyonların önüne geçtiğini söyledi. Ciliv, Türkiye’de en çok merak edilen konulardan 4G’ye de değindi. 4G için ilgili bakanlıktan söz alındığını ifade eden Ciliv, 4G’nin önümüzdeki yıl Türkiye’de kullanıma sunulacağının müjdesini verdi.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“4G’nin Türkiye’ye geliş tarihi belli oldu” için 3 cevap

  1. Selimm dedi ki:

    Kesin bi tarih verilmediyse 2015’te gelmesi hayal. Bu arada Sayın Süreyya Ciliv’e daha Superonline ve TurkcellTV’de emeklediklerini ve kurumsal altyapılarının yerlerde süründüğünü hatırlatmak lazım ki 4G de böylesi hezimet yaratmasın!

  2. Mehmet Şen dedi ki:

    Superonline fiber 2009 yılından bu yana kullanıyorum… güncellenmeleri gerekiyor, hizmeti getirdik diyerek arkalarına yaslanmasınlar zaten çok az ve nadir yerlerde bulunduğundan burunlarından kıl aldırmıyorlar, bulunduğum bölgede uydunet,teledünya yok gelse 1 dk durmayacağım

  3. schizophrenia dedi ki:

    ciliv bir beklentiden söz etmiş, ortada ihaleye dair hiç bir şey yok, dolayısıyla tarih de yok. 3g’yi taşrada doğru düzgün kullanmak bile olanaksızken 4g’yi düşünemiyorum.