reklamı kapat

POPÜLER

4K çözünürlüklü Sharp Ultra HD TV, şubat ayında piyasada

LG ve Sony‘nin ardından Sharp da 60 inçlik Ultra HD TV‘sini satışa sunmaya hazırlanıyor. 4K çözünürlüklü Ultra HD TV, dünyanın ilk THX sertifikasının kullanıldığı televizyon olma özelliğiyle dikkat çekiyor. 60 inçlik Sharp ICC Purios LC-60HQ10, 3840 x 2160 piksel çözünürlüklü bir panelle birlikte kullanıcılara sunuluyor. Full HD teknolojisine kıyasla daha yüksek çözünürlük ve detaylı görüntüler sunan televizyonun satış fiyatı ise diğer 4K televizyonlarda olduğu gibi oldukça yüksek. Önümüzdeki yılın şubat ayında Japonya’da piyasaya sürülecek olan televizyonun Japonya’daki satış fiyatı ise 2,6 milyon yen. (yaklaşık 55.500 TL) Sharp, 4K çözünürlüklü televizyonun bu kadar yüksek fiyata sahip olmasını en iyi kaliteyi isteyen kullanıcıların televizyonun satış fiyatını düşünmeyeceğini belirtiyor. Şirket,kendilerinin ürettikleri televizyonun rakiplerine kıyasla daha iyi bir deneyim yaşattığını ve daha gerçekçi görüntüler sunduğunu da ifade ediyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“4K çözünürlüklü Sharp Ultra HD TV, şubat ayında piyasada” için 2 cevap

 1. ismail ozan izci dedi ki:

  uçtu bunlar iyice, 20bin, 40bin, 55bin, 80bin…
  umuyorum ki kimse, ağaoğlu da dahil, hava atmak uğruna, 1 sene sonra fiyatı 10 kat düşeceği garanti olan bu tv lerden sipariş vermiyordur, ülkemiz parasına yazık.
  Çok param var, harcayamıyorum diyenler, gitsinler daha mekanize, araba, gemi gibi şeylere yatırsınlar paralarını, ülkemizin paralarını çarçur etmeyelim sayın zenginler…

  Zaten ne işi varsa bu sitede öyle adamın, benimki de iş yani 🙂

 2. Ali Ağaoğlu dedi ki:

  Kırk yıllık zenginim böyle fiyat görmedim