reklamı kapat

POPÜLER

NordMende TV

4K destekli NordMende TV için BİM kampanyası [5 Ocak 2024]

 - Güncelleme: 12 Ocak 2024 12:40

NordMende TV için BİM kampanyası duyuruldu. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyon 55 inçlik ekran boyutuna ve 4K çözünürlük desteğine sahip.  Çoğu televizyon modelinde olduğu gibi bu televizyonda da Android işletim sistemi bulunuyor. Bu destek sayesinde televizyona uygulamalar veya oyunlar yüklenebiliyor.

Başta YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren NordMende TV modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçe dostu NordMende TV yakında BİM’de

Televizyon aynı zamanda bütçe dostu bir televizyon olsa da ince ekran çerçevelerine sahip. Televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.  Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 10.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Bugünlerde uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız 5 Ocak’ta BİM kampanyasını tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER