reklamı kapat

POPÜLER

NordMende NM50350

50 inçlik NordMende NM50350 televizyon için BİM fırsatı [19 Ocak 2024]

NordMende NM50350 televizyon için BİM kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyon 50 inçlik ekran boyutuna ve UHD çözünürlük desteğine sahip.  Çoğu televizyon modelinde olduğu gibi bu televizyonda da Android işletim sistemi bulunuyor. Bu destek sayesinde televizyona uygulamalar veya oyunlar yüklenebiliyor.

Başta YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren NordMende NM50350 modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NordMende NM50350 televizyonun BİM’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyon aynı zamanda bütçe dostu bir televizyon olsa da ince ekran çerçevelerine sahip. Televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.  Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 9.299 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Bugünlerde uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız 14 Ocak’ta BİM kampanyasını tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın