reklamı kapat

POPÜLER

Dell XPS 12 4K
Dell XPS 12 4K
Dell XPS 12 4K
Dell XPS 12 4K
Dell XPS 12 4K
Dell XPS 12 4K
Dell XPS 12 4K

4K ekranlı hibrit Dell XPS 12’nin fotoğrafları sızdı

Geçtiğimiz ayın başında teknik özellikleri internete düşen Dell’in 4K ekranlı hibrit bilgisayarı XPS 12’nin bu kez de basın fotoğrafları sızdı. Alman internet sitesi WinFuture tarafından yayınlanan fotoğraflar daha önceden ortaya atılan iddiaları doğruluyor.

Hem tablet hem de bir dizüstü bilgisayar olarak kullanılabileceği belirtilen hibrit cihaz ilk yayınlanan fotoğraflarda Microsoft Surface’ın tasarımını andırıyordu. Yeni yayınlanan fotoğraflarda ise Dell XPS 12’nin Asus Transformer’a benzediği görülüyor. iPad Pro ve Microsoft Surface gibi cihazlara alternatif olacağı ifade edilen bilgisayarın Intel Core M Skylake SoC işlemci, 4K çözünürlük sunan 12,5 inçlik ekran, 4/8 GB RAM, stylus desteği, iki adet USB Type-C, HDMI ve SD kart okuyucu gibi özellikleri bünyesinde barındırması bekleniyor.

Dell’in 4K çözünürlük hibrit bilgisayarı haricinde daha uygun fiyata satılacak Full HD çözünürlüklü XPS 12 modelini de görücüye çıkaracağı iddia ediliyor. 4K ekranlı Dell XPS 12’nin ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor.