reklamı kapat

POPÜLER

5. sezonuyla dönen Prison Break’in ilk beş dakikası paylaşıldı [Video]

Prison Break‘in orijinal kadrosunu koruyarak televizyonlarımıza döneceği uzun bir süre önce belli olmuştu. Sezonun yayınlanmasına kısa bir süre kala yeni bölümün ilk beş dakikası izleyicilerle paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda yeni fikirler üretme noktasına tıkanan Amerikan televizyonu bir zamanların efsane yapımlarını geri döndürmeye devam ediyor. Full House, 24, The X-Files derken sıra Prison Break’e geldi. 2005 senesinde başlayan ve bir dönem herkesin konuştuğu bu dizi şimdi kaldığı yerden devam edecek. Merak uyandıran bu yeni bölümlerde Michael, Sara, Lincoln, T-Bag ve C-Note gibi sevilen ve özlenen tüm karakterler de yer alacak.

Tahmin edebileceğiniz üzere yeni bölümlerin başrollerini Wentworth Miller, Dominic Purcell ve Sarah Wayne Callie paylaşacak. Onlara Rockmond Dunbar, Robert Knepper, Amaury Nolasco, Marina Benedict ve Christian Michael Cooper gibi isimler eşlik edecek. Dizinin finalinde öldüğünü sandığımız Michael Scofield‘ın aslında yaşadığı ortaya çıkacak. Yemen’in en tehlikeli hapisanelerinden biri olan Ogygia Hapisanesi’nde olduğu anlaşılacak. Bunun üzerine Lincoln kardeşini kurtarmak üzere harekete geçecek. Tabii hapishaneden kaçmak yetmeyecek, ülke sınırlarından da çıkmaları gerekecek.

Prison Break’in dokuz bölümden oluşan beşinci sezonu Amerika’da 4 Nisan‘dan itibaren ekrana gelecek. Beşinci sezonun birinci bölümünün ilk beş dakikasını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR