reklamı kapat

POPÜLER

6 saatte kurulan bütçe dostu mini ev [Video]

Bütçe dostu modüler ev tasarımlarına bir yenisi daha ekleniyor. M.A.DI. yaklaşık 6 saatte içinde yaşanabilir hale getiriliyor.

Son dönemlerde mini ev projeleri yeniden popüler hale gelmeye başladı. Geçmişte “kendin yap” projesiyle benzer örneklerine yer verdiğimiz bu mini evlerden dilerseniz satın alabiliyorsunuz. M.A.DI. isimli proje, kurulumu basit, bütçe dostu mini ev alternatifleri sunuyor. A-frame tasarımlı evler katlama-açma tekniğiyle basit bir şekilde saatler içinde kurulabiliyor. Söz konusu evler aynı zamanda geçici yaşam alanları oluşturmak için de ideal.

Kullanıcılara 5 farklı model sunan bu evlerin boyutu 27 metrekareden başlıyor, 84 metrekareye kadar çıkıyor. 84 metrekarelik model ailelere uygun olarak tanımlanıyor ve üç farklı modülden oluşuyor. 27 metre karelik ev firmanın ana modelini oluşturuyor. Ancak bunu çok küçük bulanlar iki modülden oluşan 56 metrekarelik modeli de tercih edebilir.

Modüler ev

Modüler ev projesinin fiyatları Alla Ponomareva’nın 700 dolara mal ettiği eve kıyasla biraz pahalı da olsa, söz konusu evler tam bir yaşam alanı sunuyor. Klasik evlere kıyasla oldukça uygun fiyatlı olan bu evlerin fiyatı 28 bin eurodan başlıyor. 56 metrekarelik model 46 bin euro iken, aile modeli olan 84 metrekarelik evin fiyatı ise 62 bin euro. Bunların hazır modeller olduğunu da belirtelim. Kullanıcılar daha fazla modülle farklı tasarımlara da imza atabiliyor. M.A.DI. projesiyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

https://youtu.be/pscsJ98r1GM