reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy A9 Star

6,3 inç ekranlı Samsung Galaxy A9 Star çalışırken görüntülendi [Video]

Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın ve ardından Galaxy A8 2018’in satışa sunulmasının şimdi de gözler Galaxy A9 Star’a çevrildi. Son paylaşılan bir videoda uygun fiyatlı Galaxy A9 Star karşımıza çıkıyor.

iPhone X’da olduğu gibi dikey olarak konumlandırılmış çift kamerayla birlikte geldiği görülen telefonun devasa bir ekranla geleceği konuşuluyor. 6,3 inçlik Super AMOLED ekranla geleceği konuşulan telefonda 2.200 x 1.080 piksel çözünürlüklü ekran yer alacağı belirtiliyor. 24 megapiksel ve 16 megapiksel olmak üzere çift kamerayı bünyesinde barındıracağı iddia edilen telefonda çift kameraya 16 megapiksellik selfie kamerasının eşlik edeceği dile getiriliyor. Hangi işlemciye sahip olacağı henüz açığa çıkmayan Galaxy A9 Star’da 3.700 mAh kapasiteli pil kullanılacağı söyleniyor. Android 8.0 Oreo yüklü telefonun teknik özelliklerine bakıldığında orta segmente konumlandırılacağını söyleyebiliriz. Daha önceden de Çin’in ünlü sertifika kuruluşu TENAA’da ortaya çıkan telefonun ilk etapta Çin’de satışa sunulacağı ve ardından dünya genelinde piyasaya sunulacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy A9 Star’ın satış fiyatı ne olacak?

Galaxy A9 Star’ın satış fiyatına dair henüz bir dedikodu bulunmasa da çok yüksek bir fiyattan satışa sunulmayacağını şimdiden söylemek mümkün.

Video