reklamı kapat

POPÜLER

Emilia Clarke

Game of Thrones yıldızı Emilia Clarke komik hazır fotoğrafları canlandırıyor [Video]

Son olarak Solo: A Star Wars Story’de izlediğimiz Game of Thrones yıldızı Emilia Clarke, bu kez ilginç bir proje için kamera karşısına geçmiş. Clarke, internetteki hazır meslek fotoğraflarını canlandırıyor.

Game of Thrones dizisiyle öne çıkan Emilia Clarke, internetin bir süredir dalga geçtiği hazır meslek fotoğrafları için kamera karşısına geçmiş. Vanity Fair’ın bu eğlenceli çalışmasında yer alan Clarke, lider pozisyondaki iş kadını karakteriyle absürt fotoğrafları canlandırıyor. Clarke’ın bu konudaki başarısı ise takdir edilesi diyebiliriz. 5-6 farklı iş konseptinde çekimler gerçekleştiren Clarke bir yandan nasıl karaktere girdiğini ve bu işin nasıl da ona uygun olduğunu da izleyicilerle paylaşmaktan çekinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnternetin yeni neşesi

Stock Photos yani hazır fotoğraflar bir süredir sosyal medyada konuşuluyor. Meslek gruplarının kendi hazır fotoğraflarında yaptıkları işlerle alakasız onlarca fotoğrafın yer almasıyla patlak veren bu eğlence Clarke ile adeta en üst noktasına ulaşmış. Hatırlarsanız bilim insanlarının yer aldığı anlamsız hazır fotoğraflar ay başında viral bir trend yakalamış, diğer meslek grupları da kendi mesleklerine ilişkin anlamsız kareler çıkarmıştı.

Sadece gözlemleyen, abartılı şaşıran, teknik bir işlemi yanlış yapan… Daha arka arkaya pek çok örneğini sıralayabileceğimiz hazır fotoğrafları siz de basit bir Google aramasıyla bulabilir, kendi mesleğinizi nasıl görselleştirmişler görebilirsiniz.