reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

64 GB’lık iPhone 12 fiyatı en düşük seviyede

iPhone 12 modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde piyasaya sunulan ve bizim de beğenerek kullandığımız iPhone 12’nin fiyatı 10.999 TL‘den 10.299 TL‘ye geriledi. 64 GB’lık depolama kapasitesi ve tüm renk seçenekleri için bu fiyat geçerli.

Pro ailesinde olduğu gibi 12 modelinde de A14 Bionic işlemcisi bulunuyor. Telefon, beyaz, siyah, yeşil, kırmızı ve mavi olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle satın alınabiliyor. iPhone 11’de LCD ekran tercih eden Apple, yeni modelle birlikte OLED ekrana geçiş yapıyor. OLED teknolojisi sayesinde yeni model bir önceki modele kıyasla daha derin siyah renkler sunuyor. 6,1 inç boyutunda Super Retina XDR OLED ekranın tercih edildiği telefonda 2.532 x 1.172 piksel çözünürlük değeri kullanılıyor. Telefon True Tone teknolojisine de destek veriyor.  True Tone, beyaz dengesini ayarlayarak ekrandaki görüntülerin daha doğal görünmesini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 kamera performansıyla fark yaratıyor

Yeni modelin 12 megapiksellik kamearasında F/1.6 diyafram kullanılıyor. F/1.6 diyafram sayesinde düşük ışıkta daha aydınlık fotoğraflar çekilebiliyor. Apple’ın belirttiğine göre yeni modelin geniş açı kamerası yüzde 27 daha fazla ışık yakalayabiliyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydı da kullanıcılara sunuluyor. Telefonun detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
iPhone 12

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satılan yeni modelinin içine bakın