reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

A101’de satışta olan M3 işlemcili MacBook Air için 2.500 TL’lik indirim fırsatı [Temmuz 2024]

M3 işlemcili MacBook Air için yeni indirim kampanyası var. Piyasadaki en hızlı dizüstü bilgisayarlardan biri olan model Apple tarafından geliştirilen M3 işlemcisiyle fark yaratıyor. Bu işlemciyle çok güçlü bir performans sunan bilgisayarda 8 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli Neural Engine kullanılıyor.

Dahili depolama kapasitesi 256 GB olan MacBook Air modelinin farklı depolama çözümleri de bulunuyor. 2560 x 1664 piksel çözünürlüklü 13,6 inç ekranı bünyesinde barındıran bilgisayarın ekranı 1 milyar renk gösterebiliyor. P3 renk gamına destek veren bilgisayar uzun pil ömrüyle öne çıkıyor. Apple TV üzerinden izlenene içeriklerde 18 saate varan kullanım süresi vadeden bilgisayar internet sayfası üzerinden izlenen içeriklerde 15 saate varan kullanım deneyimi sunuyor. MagSafe 3, 3.5 mm kulaklık girişi ve iki adet Thunderbolt dizüstü bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. Touch ID özellikli Magic Keyboard’un da tercih edildiği bilgisayar 30 watt gücünde USB-C güç adaptörüyle geliyor. Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 gibi bağlantı özelliklerine de sahip olan bilgisayarda Full HD çözünürlüklü web kamera yer alıyor. Kullanıcılar bu kamerayla detaylı görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı dizüstü bilgisayar: M3 işlemcili MacBook Air

Resmi satış fiyatı 47.499 TL olan bilgisayar bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 44.999 TL‘ye satılıyor. Kullanıcılar bilgisayarı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın