reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

M3 işlemcili MacBook Air için 8.500 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Kısa bir süre  önce Türkiye’de satışa sunulan M3 işlemcili MacBook Air için ilk indirim fırsatı geldi. Piyasadan daha uygun fiyata temin edilebilen bilgisayar Apple’ın 2024 serisi dizüstü bilgisayarı olarak karşımıza çıkıyor.

Sahip olduğu M3 işlemcisiyle çok hızlı bir performans vadeden bilgisayarda 8 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli Neural Engine kullanılıyor. Dahili depolama kapasitesi 256 GB olan bilgisayarın farklı depolama çözümleri de bulunuyor. 2560 x 1664 piksel çözünürlüklü 13,6 inç ekranı bünyesinde barındıran bilgisayarın ekranı 1 milyar renk gösterebiliyor. P3 renk gamına destek veren bilgisayar uzun pil ömrüyle öne çıkıyor. Apple TV üzerinden izlenene içeriklerde 18 saate varan kullanım süresi vadeden bilgisayar internet sayfası üzerinden izlenen içeriklerde 15 saate varan kullanım deneyimi sunuyor. MagSafe 3, 3.5 mm kulaklık girişi ve iki adet Thunderbolt dizüstü bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. Touch ID özellikli Magic Keyboard’un da tercih edildiği bilgisayar 30 watt gücünde USB-C güç adaptörüyle geliyor. Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 gibi bağlantı özelliklerine de sahip olan bilgisayarda Full HD çözünürlüklü web kamera yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MacBook Air dizüstü bilgisayar güçlü performansıyla dikkat çekiyor

Kullanıcılar bu kamerayla detaylı görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor. Resmi satış fiyatı 47.499 TL olan bilgisayar bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 38.999 TL‘ye satılıyor.

MacBook Air

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın