reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator Connect X7

Acer Predator Connect X7

Acer Predator Connect T7

Acer Predator Connect T7

Acer’dan Wi-Fi 7 destekli iki yeni oyun yönlendiricisi

Acer, Qualcomm Immersive Home Platformunun ve üç bantlı Wi-Fi 7’nin gücünden yararlanan iki yeni oyun yönlendiricisini duyurdu. Acer Predator Connect X7 5G CPE, kesintileri en aza indiren çift WAN bağlantısının yanı sıra 5G ve Wi-Fi 7 aracılığıyla yüksek hızda internet erişimi sağlıyor.

Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router ise çok bağlantılı Wi-Fi mesh sisteminin genişletilebilirliği ile hızlı, güvenilir ve geniş ağ kapsama alanı sunuyor. Qualcomm Technologies’in gelişmiş dört çekirdekli işlemcisinden güç alan Acer Predator Connect X7 ve T7, oyunculara ve yayıncılara hızlandırılmış çevrimiçi deneyimler, Wi-Fi 7 ile gelişmiş Spektrum Kullanımı ve bağlı cihazlar arasında gelişmiş MU-MIMO ve OFDMA sağlıyor. Acer Inc. Bağlanabilirlik Çözümleri Genel Müdürü Wayne Ma, ”Oyuncuların oyunlarını yeni zirvelere taşımalarını sağlayan 5G ve Wi-Fi 7 bağlantı seçeneklerine sahip en yeni Predator yönlendiricilerini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Qualcomm’un Immersive Home Platformu ve dört çekirdekli işlemcileri sayesinde yeni Predator yönlendiriciler, daha geniş bir oyuncu yelpazesine hitap ediyor ve oyun ortamlarına üst düzey performans ve hız getiriyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator Connect X7 ve Predator Connect T7 modellerinin Türkiye fiyatları açıklandı mı?

Predator Connect X7 5G CPE, 5G üzerinden 3,5 Gbps ve 1 ms gibi düşük bir gecikme süresi sunarak 5G ve Wi-Fi 7 üç bantlı BE11000 verimini birleştiren ilk ürün olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar  5G ve ethernet aracılığıyla çift bağlantı özelliğinden faydalanıyor. Wi-Fi 7'nin 320 MHz kanal desteği, 4K QAM ve Çoklu Bağlantı Operasyonları gibi özellikleri, cihazların farklı frekans bantlarında ve kanallarda aynı anda veri gönderip almasını sağlayarak yönlendiricilerin performansını iyileştiriyor, verimi artırıyor, gecikmeyi azaltıyor. Yeni cihazların satış tarihleri ve satış fiyatları henüz duyurulmadı.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER