reklamı kapat

POPÜLER

Acer

Acer, özel bir 3D SpatialLabs kamera ve yeni monitörler tanıttı

Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden olan Acer, bugün özel bir SpatialLabs kamera ve yeni monitörler tanıttı.

Tam adıyla SpatialLabs Eyes Stereo Camera, üç boyutlu fotoğraf ve videolar çekebilen bir kamera modeli olarak karşımızda yer alıyor. 3D çekim için iki kamera ile donatılmış olan bu ürünle, Teams, Zoom ve Google Meet’te derinlikli görüntülü aramalar yapılabiliyor. Üçüncü çeyrekte satışa çıkacak kameranın 550 dolarlık bir yurt dışı fiyatı bulunuyor. Acer’dan yeni monitörleri hakkında gelen özet açıklama ise şöyle oldu:
-Predator X27U F3, çok az kurulum alanı gerektirirken günümüzün en zorlu oyunlarının üstesinden gelmek için olağanüstü 480 Hz yenileme hızına sahip 26,5 inç WQHD OLED ekran sunuyor.
-Predator X32 X3, ultra keskin görüntü kalitesi ve aksiyona en geniş açıdan hakim olmak isteyen oyuncular için 31,5 inç 4K UHD OLED ekranı ve olağanüstü 240 Hz yenileme hızı ile öne çıkıyor.
-Predator X34 X5 UWQHD çözünürlüklü devasa 34 inç OLED ekranı, 1800R kavis ve 240 Hz’lik yenileme hızı ile derinlemesine sürekleyici bir oyun deneyimi sunuyor.
-Her üç OLED oyun monitörü de yüzde 99 DCI-P3 renk gamı desteği ve 10 bit renk derinliği ile görüntü bantlanmasını azaltmak için parlak renkler üretiyor ve AMD FreeSync Premium Pro’yu destekliyor. Takılmayan, NVIDIA G-SYNC uyumlu teknolojiye sahip

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer bugün Wi-Fi 7’li Wave 7 Mesh Router modeli de tanıttı. Şirket ayrıca ışık hızında oyun deneyimi için 2 GHz dört çekirdekli işlemciye ve Hibrit Hizmet Kalitesine (Hybrid Quality of Service) sahip Predator Connect W6x router modelini de duyurdu. Bu ürünler içinse şu özet bilgiler verildi:

-Acer Wave 7 mesh (örgü ağ) router, birden fazla cihazın bulunduğu evler için ideal bir seçenek olan, genişletilmiş kapsama alanı için yüksek performanslı Wi-Fi 7 ve Çoklu Bağlantı İşlemini (Multi-Link Operation – MLO) mümkün kılıyor. 

-Hızlı ve güvenilir Wi-Fi 6 bağlantısı sunmak için 2 GHz dört çekirdekli işlemci ve 4×4 MU-MIMO teknolojisiyle güçlendirilmiş Predator Connect W6x, akıcı ve sürükleyici oyun deneyimini destekliyor. 

-Her iki router modeli de ağ trafiğini hızlandırmak ve önceliklendirmek için Intel Killer Önceliklendirme Motoru ile uyumlu Hibrit Hizmet Kalitesi (Hybrid Quality of Service – QoS) yazılımının yanı sıra ağ güvenliği ve gizliliğini sağlamak için yerleşik TrendMicro Ev Ağı Güvenliği motoruna sahip.

Acer’ın bugün tanıttığı yeni ürünlerin büyük bölümü ileride Türkiye’de de satılacaktır.

Yeni Acer ürünler yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER