reklamı kapat

POPÜLER

Acer Wave 7
Acer Predator Connect W6x

Wi-Fi 7’li ve Mesh destekli yönlendirici: Acer Wave 7

Wi-Fi 7‘li ve Mesh destekli Acer Wave 7 yönlendirici modeli tanıtıldı. Cihaz çok sayıda cihazın bulunduğu büyük evler için geniş, güvenilir kapsama alanı sunuyor.

Acer’ın duyurusunu gerçekleştirdiği bir diğer cihaz olan Predator Connect W6x ise çevrimiçi oyun deneyimleri için hıza ve performansa öncelik vermek üzere Wi-Fi 6 bağlantısını kullanıyor. W6x, evin her yerinde güçlü ve tutarlı sinyaller sağlamak için hem 2,4 GHz hem de 5 GHz frekanslarını kullanan çift bant bağlantı özelliğine sahipken Wave 7, 6 GHz’e kadar ek Wi-Fi 7 desteğiyle deneyimi daha da geliştiriyor. Her iki cihazda da hibrit hizmet kalitesi (QoS) yazılımı ve Intel Killer önceliklendirme motoru yer alıyor.

Cihazların farklı frekanslarda eşzamanlı olarak veri iletmesine ve almasına olanak tanıyan 320 MHz kanal desteği Wave 7 modelinde karşımıza çıkıyor. Yönlendirici  çoklu bağlantı işlemi (MLO) teknolojisini kullanarak verimi önemli ölçüde artırıyor; gecikmeyi en aza indiriyor ve paraziti azaltıyor. Wave 7 ayrıca esnek ağ yapılandırması için değiştirilebilir WAN/LAN özelliğine sahip üç adet Gigabit Ethernet bağlantı noktasına da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Wave 7 ile birlikte tanıtılan Acer Predator Connect W6x hangi özellikler sunuyor?

Oyunculara hitap eden Predator Connect W6x, 6.000 Mbps’ye varan hız sunuyor. Wi-Fi 6’lı cihazda dört çekirdekli işlemci, 1 GB DDR4 RAM ve 256 MB ROM bulunuyor.  LED ışıklı gösterge ise kullanıcıların ağ bağlantı durumunu kolayca görebilmesine imkan tanıyor. Acer Wave 7, EMEA bölgesinde temmuz ayı itibariyle 119 euro (tekli paket), 199 euro (2’li paket), 299 euro’dan (3’lü paket) başlayan fiyatlarla piyasaya sunulacak. Predator Connect W6x, EMEA bölgesinde temmuz ayı itibariyle 129 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın