reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Yamaha RayZR

RayZR

RayZR

RayZR 360 view

RayZR 360 view

Yeni Yamaha RayZR Türkiye’de 94 bin TL’den satışa çıktı

Yeni Yamaha RayZR motosiklet modeli Türkiye’de satışa sunuldu. RayZR, şehir içi scooter sınıfının en hafif modellerinden.

Türkiye fiyatı 94 bin TL olarak açıklanan yeni Yamaha RayZR hakkında şirket kendisi şunları aktardı: Dünyanın önde gelen motorlu araç üreticisi Yamaha’nın çarpıcı görünüme sahip güvenilir şehir içi scooter modeli RayZR, Türkiye’de lansmana özel sınırlı sayı ve stokla, 94.000 TL’lik rekabetçi fiyatıyla satışa sunuldu. Yamaha’nın en hafif scooter modeli olarak dikkat çeken RayZR, güvenilir, çevik ve eğlenceli yönlerinin yanında çarpıcı tasarımı ve aynı zamanda uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Yeni Yamaha RayZR, dinamik gövde tasarımı, Blue Core teknolojisine sahip motoru, 21 litrelik sele altı bagaj kapasitesi, yakıt tüketimini %4’e kadar azaltan Start-Stop sistemi, 99 kg’lık ağırlığı, LED farları, daha rahat sürüş pozisyonu sağlayan iki düzeyli geniş selesi, LCD gösterge paneli ve daha seri kalkış sağlayan ve hareket halinde ek destek sunan özel elektrikli güç destek sistemi ile her türü koşulda sınıf standartlarının üzerinde bir sürüş dinamiği vadediyor. RayZR, düşük emisyon ve etkileyici yakıt tasarrufuyla verimliliğini performans ile buluşturan yeni 125 cc Yamaha Blue Core motordan güç alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu motor, daha seri hızlanma için özel bir Güç Destek Sistemi ile donatılıyor. Sınıfın en iyi yakıt tüketim değerlerinden birine imza atan scooter, çevre dostu Start-Stop sistemi sayesinde trafik ışıklarında veya kavşaklarda durulduğunda motoru otomatik olarak kapatarak yakıt tüketimini yüzde 4’e kadar azaltıyor. Tek dokunuşla elektrikli marş ve ayak marşı ise fonksiyonelliği artıyor.

Scooter’da yer alan yeni Akıllı Motor Jeneratörü ise motorun oldukça sessiz çalışmasını sağlarken hızlı bir kalkış sunan özel Güç Destek Sisteminin arkasındaki temel teknoloji olarak öne çıkıyor. Yeni Yamaha RayZR’de yer alan Birleşik Fren Sistemi sorunsuz, dengeli ve güvenli bir frenleme performansı sunar. 5.2 litrelik yakıt tankı kapasitesine sahip olan yeni RayZR, 1.8 LT/100 km’lik ekonomik bir yakıt tüketim değeri de sunuyor.

Yeni Yamaha RayZR yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X