reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

2021 Yamaha Nmax 125

Şehir içinde ekonomik sürüş; 2021 Yamaha Nmax 125 fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Nitelikli geliştirmeleri beraberinde getirecek olan 2021 Yamaha Nmax 125, halihazırdaki kitleyi daha da yukarı taşıma potansiyeliye sahip.

Advertisement

Şehir içi ulaşımda kullanıcıların en büyük yardımcılarından olan scooter sınıfı, halihazırda oturmuş üyelerle karşımıza çıkıyor. Bu isimler arasında yer alan Nmax, Yamaha’nın da XMax ile en çok tercih edilen modelleri arasında. Kadın, erkek her yaştan sürücünün günlük yaşamdaki ulaşım ihtiyaçlarına çözüm olabilen NMAX 125, yepyeni karakteri ile 2021 yılına giriş yapıyor. Bir depo yakıtla ortalama 300 kilometre civarında yol kat edebilen modelin ekonomik sürüş konusunda ciddi bir avantajı var.

2021 Yamaha Nmax 125 için öne çıkanlar

NMAX’in 125cc tek silindirli 4 zamanlı sıvı soğutmalı motoru, Yamaha’nın ileri düzey Blue Core küçük motor teknolojisi kullanılarak geliştiriliyor. Bu motor 12,2 PS güç ve 11,2 Nm tork üretiyor. Ayrıca daha yüksek performans isteyenler için geliştirilen NMAX’in 155 cc alternatifi de aynı şekilde EU5 Blue Core motor ile daha iyi hızlanma ve daha yüksek azami hız ile kolay geçişler vaat ediyor. Modelin geliştirilen yepyeni şasisi, kalabalık şehir trafiğinde gelişmiş manevra kabiliyeti sağlıyor. Bununla birlikte yeni açılıp kapatılabilen Start-Stop teknolojisi, çevre kirliliğini daha da azaltmaya ve yakıt harcamalarını düşürmeye yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NMAX 125’in İletişim Kontrol Birimi (CCU), önemli bilgilere erişmenizi sağlamak için Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonla eşleşebiliyor. Akıllı Anahtar sistemi ile anahtarsız çalıştırma özelliği, güç soketi ve sele altı bagaj bölmesi gibi özellikler de günlük hayattaki kullanışlı parçalar arasında. Modelin listesinde; Çekiş Kontrol Sistemi, Akıllı Anahtar Sistemi, Geniş sele altı bagaj bölmesi, ABS özellikli ön ve arka disk frenler ve Daha büyük LCD göstergeler de ön planda. Yeni Nmax 125 Ocak 2021 itibarıyla 27.900 TL’ye alıcı buluyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir motosiklet modeli