reklamı kapat

POPÜLER

Acer Swift Edge 16

Türkiye fiyatı açıklanan Acer Swift Edge 16 ve öne çıkan özellikleri

Yenilenmiş Acer Swift Edge 16 (SFE16-43) dizüstü bilgisayar Türkiye’de satışa sunuldu. AMD‘nin Ryzen 7040 serisi işlemcilerle gelen bilgisayarda AMD Radeon grafik işlemciler tercih ediliyor.

Acer Swift Edge 16 modelinde 120 Hz yenileme hızına sahip ve yüzde 100 DCI-P3 renk gamı sunan 16 inç 3.2K OLED ekran bulunuyor. Bu ekran sayesinde hem akıcı hem de canlı bir ekran deneyimi vadeden bilgisayar Windows 11 yüklü geliyor. Wi-Fi 6E bağlantı noktasına da destek veren bilgisayar bu sayede hızlı ve güvenilir bir bağlantı deneyimi sağlıyor. Cihaz yapay zeka teknolojisinden de yararlanıyor. AMD Ryzen AI özelliğine sahip olan özel motor, görüntülü görüşmeler için gerçek zamanlı video kalitesi iyileştirmeleri sunuyor. Varsayılan olarak etkin olan yerleşik Microsoft Pluton güvenlik işlemcisi sayesinde Switch Edge 16, karmaşık saldırılara karşı savunmaya yardımcı olmak için ek koruma sağlıyor. Windows Hello’yu destekleyen parmak izi okuyucusu Windows 11 işletim sistemine sahip bilgisayarda kullanıcı kimliğinin biyometrik olarak doğrulanmasına olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Swift Edge 16 dizüstü bilgisayarın Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

AMD Ryzen destekli dizüstü bilgisayar ayrıca hızlı veri aktarımı, daha düşük gecikme ve daha hızlı yükleme süresi için 32 GB LPDDR5 RAM ve 1 TB PCIe Gen 4 SSD depolama gibi özelliklere de destek veriyor. Bu ay itibarıyla satışa sunulacak bilgisayarın fiyatı ise 48.473 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER