reklamı kapat

POPÜLER

adle cekme karavan

Adle çekme karavan için BİM fırsatı duyuruldu [Mart 2024]

 - Güncelleme: 16 Mart 2024 09:24

Adle çekme karavan için BIM kampanyası duyuruldu. 20 Mart tarihinde BİM’de satışa sunulacağı açıklanan karavan O1 belgesiyle kullanılabiliyor. O1 tip onay belgesiyle gelen araç dünyanın her yerinde kullanılabiliyor.

4 santimetre kalınlığında ısı talıtımlı alt tabana sahip olan karavanda kapı camı ve perdesi bulunuyor. Dış Led aydınlatmaları da bünyesinde barındıran araçta mermerit mutfak tezgahı kullanılıyor. İç LED aydınlatmaların banyo, mutfak ve okuma lambalarında tercih edildiği araçta aydınlatma ve hidrofor kontrol paneli yer alıyor. Bir adet açılır masaya sahip olan karavanda 100 litre temiz su tankı mevcut. 340 watt monokristal güneş paneli ve 100 amper jel akü karavanda sunulan diğer özellikler arasında. 90 L 12 V buzdolabı sayesinde kullanıcılar sebzelerini, meyvelerini veya içeçeklerini dolaba yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adle çekme karavan modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar?

Önümüzdeki hafta BİM’de satışa satışa sunulacağı açıklanan karavanın fiyatı ise 239 bin TL olacak. Karavan kredi kartlarıyla taksitli olarak temin edilebilecek. Bu arada A101 de Erba olarak adlandırılan çekme karavan modelini satışa sundu.30 litre temiz su deposunun ve 12 volt hidroferin kullanıldığı Erba Çekme Karavan 4.00’ın duvarlarında ve tavanında yekpare fiberglas sandviç sistemi bulunuyor. 205 watt güneş paneline destek veren karavan bu sayede enerjiyi güneş enerjisiyle de sağlayabiliyor. Karavanın fiyatı ise 239.900 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER