reklamı kapat

POPÜLER

EarPods
EarPods

AirPods 3’ten ilham alan Uzamsal Ses destekli EarPods konsepti

AirPods’un hayatımıza girmesiyle EarPods’a olan ilgi azalmış durumda. Kablolu kulaklık kullanımı giderek düşse de Apple’ın bu kulaklığını da yenileme ihtimali bulunuyor.

9to5Mac internet sayfası konsept bir EarPods çalışması hazırladı. Paylaşılan görsellere bakıldığında EarPods’un tasarım açısından AirPods 3 ve AirPods Pro’dan izler taşıdığı görülüyor. Kablolu modelde dikkat çeken bir diğer önemli ayrıntı ise siyah renkli gövde. iPhone modellerinde olduğu gibi uzay grisi rengiyle havalı bir görünüm sunan kulaklığın siyah haricinde beyaz renk seçeneği de bulunuyor. Kulaklıkta AirPods Pro ve AirPods Max ile hayatımıza giren Uzamsal Ses desteği de yer alıyor. Bu özellik sayesinde sinema salonlarındaki bir deneyim elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konsept EarPods modelinin fiyatı ne kadar?

Konsept kulaklık için belirlenen fiyat ise 29 dolar. Mevcut EarBuds modelinin şu anda yurt dışındaki fiyatı 19 dolar. Pek tabii haberde bahsedilen kulaklık bir konsept çalışma. Kablosuz kulaklıklarına olan ilginin her geçen gün artması kablolu kulaklık kullanımızı azaltıyor. Bu sebeple Apple’dan böyle bir kulaklık görmeyi beklemiyoruz. Ancak Apple’ın bir sürpriz yapıp böyle bir modeli kullanıcılarla buluşturma ihtimali de var.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın