reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods sonrası küpe olan EarPods modelleri

Apple AirPods sonrası kablolu kulaklıklara “küpe” dokunuşu

Apple AirPods satışlarıyla başarıyı yakalamışken gözden düşen “kablolu” EarPods modelleri de kendine moda alanında yer buluyor. Karşınızda EarPods küpeleri.

Apple kablosuz kulaklık dönemine geçiş yaptığından bu yana AirPods modelleri piyasayı adeta domine ediyor. Firmanın kablolu kulaklık modelleri EarPods‘lar ise gözden düşmüş durumda. Ancak bu kulaklık kendilerine yepyeni bir alanda yer bulacak gibi görünüyor. EarPods modellerini hala kulağınıza takabilirsiniz; bir küpe olarak. Beef’s World’ün yeni aksesuar seçenekleri arasında EarPods küpeler bulunuyor. Küpeler kulaklığın her bir tekinden oluşuyor. Çantanızda birbirine dolanmış gibi bir görünümü bulunan EarPods’lar sallantılı küpe alternatifleri arasındaki yerini hızla alıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

May be a wireless moment, but here’s to embracing the chaotic, tethered spiral of a tangled headphone past — inspired by this guy on the train in front of me who was listening to music with his headphones all knotted up in a loop. It spoke to me, and normally I don’t have the guts, but I tapped him on his shoulder and asked him if I could take his photo and that I wanted to make earrings inspired by this look- He was at first, confused and quiet and I started to regret interrupting him and felt embarrassed. But then him and his friends all burst out laughing and loved the idea. They offered me a beer and it was one of those rare moments when the world feels small and silly and special. Tangled wire pod earrings, inspired by a cool stranger. ♥️ Edit: was initially making these for fun /personal project but id love to make a pair for you!! Will take a little to make but thank u for ur support and patience ~ linked above <33

aleia (@aleia)'in paylaştığı bir gönderi ()

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple EarPods küpeleri 40 dolar

Eski herhangi bir kablolu kulaklığınızla evde kendi kendinize de yapabileceğiniz modellerin yurt dışı fiyatı ise 40 dolar olarak listelenmiş. Özellikle AirPods kullanırken bir de bu kulaklığın takıldığı düşüncesi şüphesiz zihinlerde garip bir görsel oluşturuyor. Bu fikir ise tasarımcının aklına trende gördüğü bir kullanıcı sayesinde gelmiş. Kablosu birbirine dolanmış kulaklıklarının bir tekini kulağına takan yabancı diğer tekini ise kulağından sarkıtarak sallantılı küpe etkisi yaratmış. Tasarımcı, bu kullanımı gördükten sonra kişinin iznini alarak fotoğrafını çektiğini ve tasarımını hayata geçirdiğini kaydediyor. Söz konusu küpelerden bir çift edinmek isterseniz buradaki internet sitesi üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

AirPods’a benzer deneyim sunan kablosuz kulaklık arayanlara güçlü alternatif

İLGİLİ HABERLER