reklamı kapat

POPÜLER

İngiltere kraliyet ailesi vedası; Meghan Markle ilk işiyle gündemde

İngiltere kraliyet ailesine veda; Meghan Markle ilk işiyle gündemde

İngiltere kraliyet ailesi üyeliğinden çekilen Sussex Düşesi Meghan Markle ve eşi Prens Harry’nin önünde yeni bir kariyer yolu var. Markle’ın Disney projesi göründü.

Advertisement

İngiltere son birkaç gündür Sussex Düşesi Meghan Markle ve eşi Prens Harry’nin kraliyet ailesi üyeliğinden çekilmesini konuşuyor. İkili aldıkları bu şok edici kararla ailenin üst düzey üyeliğinden çekildiklerini ve mali açıdan bağımsız olmak için çalışmayı planladıklarını kaydetmişti. İngiltere ve Kuzey Amerika arasında hayatlarını dengeleyeceklerini de açıklayan ikilinin mali açıdan bağımsızlıklarını elde etmek için girişecekleri yeni projeler merak ediliyordu. Eski oyuncu Markle’ın yeniden kamera karşısına geçip geçmeyeceği de merak konusuydu. Times‘ın haberine göre Markle’ın yeni projesi eski işine benzer. Ancak şimdilik tam olarak kamera önünde değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meghan Markle, Disney ile anlaşmaya vardı

Sussex Düşesi Meghan Markle’ın Disney ile vahşi yaşamı desteklemek adına bir anlaşma yaptığı kaydediliyor. Elephants Without Borders organizasyonunu destekleyecek olan bu anlaşma kapsamında Markle seslendirme yapacak. Projenin detaylarına ilişkin herhangi bir ipucu ise bulunmuyor. Öte yandan her ne kadar bu proje hayır işi olarak yapılsa da Markle’ın yavaş yavaş bu tarz işlere geri dönmek için attığı ilk adım olarak da nitelendiriliyor. Disney+ için olduğu düşünülen projenin detaylarının kısa sürede belli olması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası