reklamı kapat

POPÜLER

Burger-King

Burger King’den Prens Harry ve Meghan Markle’a iş teklifi

Büyük Britanya Krallığı, geçtiğimiz hafta çok şaşırtıcı bir ayrılma kararı ile sarsılmıştı. Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan, kraliyet ailesinden ayrılma kararı alarak Kanada’ya taşınacaklarını belirtmişti.

Çiftin aldığı bu kararın ardından ünlü restoran zinciri Burger King’den ilginç bir hamle geldi. Burger King, yeni bir taç vadeden bir reklam kampanyası hazırladı ve Prens Harry ile Meghan Markle’a iş teklifinde bulundu. Burger King ünlü çifte ”Eğer iş arıyorsanız, sizin için yeni bir tacımız var” dedi. Glassdoor verilerine göre Burger King’in saatlik çalışma ücreti 8 dolar.

Çift daha önceden yaptığı açıklamada mali açıdan Kraliyet ailesinden bağımsız olacaklarını ve iş arayaşında olduklarını belirtmişti. Çift henüz ‘mali açıdan bağımsız olma’ hedeflerini nasıl karşılayacaklarını açıklamasalarda Meghan’ın Disney ile anlaşma yaptığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2.Elizabet’ten onay geldi

Bu arada 2.Elizabeth de konuya karşı sessizliğini bozarak çiftin Kraliyet ailesinden ayrılma kararını ve yılın bir bölümünü Kanada’da geçirme kararını onayladı. Kraliçe, kendisinin ve ailesinin çiftin arzusuna tam ve kesin olarak destek verdiklerini belirtti. Kraliçe, çiftle ilgili nihai kararın önümüzdeki günlerde verileceğini ve karmaşık soruların yanıt bulabilmesi için daha yapılacak çok şey olduğunu söyledi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burger King Argentina (@burgerkingarg)’in paylaştığı bir gönderi ()

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası