reklamı kapat

POPÜLER

game

Big Boyz Festival için geri sayım başladı

Türkiye’nin ilk hobi festivali Big Boyz Festival, 5-6 Mayıs tarihleri arasında Kemer Country’de gerçekleşecek “Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle 2.’si düzenlenecek Big Boyz Festival araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçlar yer alacak.

Festivalde Rock müziğin hit isimleri Teoman ve Fatma Turgut, dünyanın en iyi DJ’lerinden biri olarak gösterilen DJ Burak Yeter ve Deeperise sahne alacak. 107 yıllık geçmişiyle klasik otomobil tutkunlarının ikonu olan London Morgan, Mercedes X Class ve 70 farklı alüminyum parçası 3D yazıcı ile basılan, dünyanın en güçlü otomobillerinden biri kabul edilen, 700 beygir gücündeki Ultra 4, festival alanında ziyaretçilerin karşısına çıkacak. Ziyaretçiler, sadece deneyim değil ‘yaşatma’ amaçlı workshop’lara katılabilecek.

Drone yarışları etkinliğe farklı bir hava katacak

Sektörün önde gelen markalarını ve hobi severleri tek çatı altında toplayan Big Boyz Festival’de bu yıl, en keyifli ve heyecanlı macera-aksiyon oyunlarından biri olan Airsoft da yer alacak. Golf ve binicilik eğitimlerinden balta atmaya, insan sapanından tohum takas şenliğine, paramotor gösterilerinden elektrikli bisiklet deneyimlemesi ve drone yarışmalarına kadar adrenalinin zirve yapacağı birçok etkinlik yine Big Boyz Festival’de olacak.

İlginizi çekebilir