reklamı kapat

POPÜLER

Big Boyz Fesvital büyüklere oyuncaklar

Big Boyz Festival, daha da “büyük oyuncaklarla” geliyor

Türkiye’nin ilk ve tek hobi aktivite festivali Big Boyz Festival, meraklılarına bu yıl da kapılarını “büyüklere oyuncaklarla” ve birbirinden ilginç aktivitelerle açıyor.

Festival öncesinde İstanbul Kemer Country Club’ta düzenlenen bizim de LOG olarak katıldığımız özel sürüş etkinliğinde, festivalin yıldızı “büyüklere oyuncaklar” sahneye çıktı. Sürüş etkinliğinin yıldızı şüphesiz Mercedes-Benz Unimog oldu. Unimog’un yanı sıra Mercedes-Benz X–Class V6, Mercedes-Benz CLA Coupe, 100 km/s hıza 3,6 saniyede çıkabilen Lotus ve kışkırtan tasarımıyla Harley Davidson da sürüş etkinliğinin dikkat çeken oyuncakları arasında yer aldı. Alice İstanbul’un Kurucusucu Tolga Alişoğlu’nun da katıldığı sürüş etkinliği tahmin edileceği üzere büyük ilgi gördü. Sürüş etkinliği öncesi konuşan Tolga Alişoğlu, bu yılki festivalde 15 bin kişiyi ağırlamayı hedeflediklerini aktardı. Alişoğlu şunları söyledi: “Big Boyz Festival, “Büyüklere Oyuncaklar” mottosuyla yola çıkan, Türkiye’nin tek hobi ve aktivite festivali. Festival sadece erkekleri değil, hobi macera ve aktiviteye gönül vermiş veya hobi arayışı içinde olan kadın, erkek herkesi kapsıyor. Uçak, otomobil, motosiklet, spor, eğlence, müzik, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçlar ile ultra teknolojik deneyimleri meraklılarıyla buluşturacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes-Benz Unimog etkinliğin gözdesi oldu

Etkinliğin yıldızı olarak öne çıkan Mercedes-Benz Unimog şehir içi kullanımda konfor sağlarken aynı zamanda zorlu koşulları da dize getiriyor. Yaptığımız sınırları zorlayan sürüşte büyük bir keyif yaşadık. Unimog, yaklaşık 70 yıldır dünyanın en iyi arazi araçlarından bir olarak kabul ediliyor. Big Boyz sürüş etkinliğinde hem arazide hem de asfaltta test ettiğimiz Unimog, hayranlık uyandıran bir sürüş deneyimi yaşattı.

Big Boyz Festival hangi tarihte?

Big Boyz Festival 15–16 Haziran tarihlerinde İstanbul Kemer Country Club’ta düzenlenecek. Festivalin bu yıl babalar gününe denk geldiğini de hatırlatmakta fayda var. Big Boyz Festival, macera ve aksiyon oyunları ile katılımcıların, adrenalini zirvede hissetmelerini sağlıyor. Festivale gidecekler bir yandan hayallerindeki otomobili, arazi aracını, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone, maket uçak gibi oyuncakları test edebiliyor. Ayrıca katılımcılar festival bünyesinde bulunan markalardan alışveriş yapabilecek ve konserlerde eğlenebilecek. İstanbul’da bir deneyim alanına sahip etkinlik, Big Boyz Festival aktiviteler, hobiler, alana özel tasarlanan edilen alışveriş noktaları, partileriyle aksiyon ve macera tutkunlarına unutamayacakları iki gün yaşatmayı hedefliyor. Festival hakkında detaylı bilgi almak için bigboyzfestival.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Geleceğin güvenlik teknolojilerini Mercedes GLE ile birleştiren konsept