reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3

Amazfit GTR 3

Amazfit GTS 3

Amazfit GTR 3 Pro

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 akıllı saatler ortaya çıktı

Zepp Health (Huami) tarafından hazırlanan Amazfit akıllı saatler arasına yakında yenileri geliyor. Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro, GTS 3 kapıda.

Türkiye’de resmi olarak yer alan Amazfit firmasının yeni modelleri Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3, şık tasarımlar ile yolda.

Global olarak 11 Ekim tarihinde lanse edilecek saatlerden Amazfit GTR 3, yuvarlak bir tasarıma sahip ve iki farklı renkte geliyor. Modelde 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran yer alıyor ve 450 mAh pil bulunuyor. Saatin merkezinde ise ZEPP OS işletim sistemi bizleri karşılıyor. Ürün birçok kalemde takip ve ölçüm yapabiliyor.

GTR 3 Pro da yuvarlak bir tasarıma sahip ve iki farklı renkte geliyor. Modelde çözünürlük belli değil ancak 1,45 inç ekran yer alıyor. Saatin merkezinde yine ZEPP OS işletim sistemi bulunuyor ve ürün birçok kalemde takip ile ölçüm yapabiliyor.

Amazfit GTS 3 ise diğerlerinden farklı olarak yuvarlak değil kare bir tasarıma sahip. Modelin bünyesinde bu sayede diğerlerinden daha büyük, 1,75 inç 390×450 piksellik bir ekran yer alıyor. Bu akıllı saat modeli de iki farklı renkte karşımıza çıkıyor. Doğal olarak saatin merkezinde yine ZEPP OS işletim sistemi yer alıyor ve ürün birçok kalemde takip ile ölçüm yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 akıllı saatler dikkat çekti

Modellerin fiyatları da sızdırılmış durumda. Açıklamaya göre GTS 3 için yaklaşık 205 dolar verilmesi gerekecek. GTR3 için fiyat 215 dolar, GTR 3 Pro içinse 225 dolar seviyesinde olacak. Bu modeller tanıtıldıktan sonra yüksek ihtimalle Türkiye’de de resmi olarak elde edilebilecektir.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter