reklamı kapat

POPÜLER

GTR 3

GTR 3

GTS 3

GTS 3

Amazfit GTR 3

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 akıllı saat modelleri tanıtıldı

Zepp Health (Huami) tarafından hazırlanan Amazfit akıllı saatler arasına beklenen modeller Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro, GTS 3 dahil edildi.

Türkiye’de resmi olarak yer alan Amazfit firmasının yeni modelleri Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3, gerçekten şık tasarımlara sahip modern akıllı saatler.

Söz verildiği tarihte gelen ürünlerden Amazfit GTR 3, yuvarlak bir tasarıma sahip . Alüminyum bir kasası bulunan modelde 1,39 inç HD AMOLED ekran yer alıyor ve 450 mAh pil bulunuyor. Bu pil ile 21 günlük bir kullanım süresi açıklanırken, saatin merkezinde ZEPP OS işletim sistemi bizleri karşılıyor.

Ailenin en üstüne konumlandırılan GTR 3 Pro da normal GTR 3 gibi yuvarlak bir tasarıma sahip. Bu alüminyum gövdeli modelde firma 1.000 nit parlaklığa çıkan 1,45 inç AMOLED Ultra HD ekrana yer veriyor. Saatin merkezinde yine ZEPP OS işletim sistemi bulunuyor.

Bu model gövdesine oranla büyümeyen 450 mAh piliyle 12 günlük bir kullanım süresi vadediyor. Diğerlerinden farklı olarak 2.3 GB’lık dahili depolama birimi olan akıllı saat, yerleşik hoparlör ile müzik çalabiliyor ve bağlı telefon üzerinden telefon görüşmesi de sunuyor. Akıllı saatin bünyesindeki hoparlör ve mikrofon, asistan Amazon Alexa erişimi için de görev yapıyor. Ailede sadece Amazfit GTR 3 Pro modelinde WiFi bulunuyor.

Amazfit GTS 3 ise diğerlerinden farklı olarak yuvarlak değil kare bir tasarıma sahip. Modelin bünyesinde bu sayede diğerlerinden daha büyük, 1,75 inç Ultra HD AMOLED ekran yer alıyor. Doğal olarak saatin merkezinde yine ZEPP OS işletim sistemi yer alıyor. 250 mAh gibi küçük bir pile sahip saat, yine de 12 günlük kullanım getiriyor.

Ortak olarak hemen her kalemde aktivite takibi yapabilen GPS’li akıllı saatler, 150 farklı sporu otomatik olarak algılıyor ve Android yanında iOS telefonlar ile de bağlantı kurabiliyor.

İleride Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz saatlerden GTR 3 ve GTS 3 için 150 euro, üstte yer alan GTR 3 Pro içinse 200 euro Avrupa fiyatı veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 akıllı saatler öncesinde firma iddialı bir kablosuz kulaklık tanıtmıştı

Geçtiğimiz aylarda lanse edilen PowerBuds Pro kablosuz kulaklık, AirPods Pro benzeri bir tasarımla karşımıza çıkmıştı.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen kulaklık, kulak içi formunu benimsiyordu. Kulaklık burada gelen pasif yalıtım ve çoklu mikrofon kullanan altyapı ile 40 dB kadar gürültü engelleme yapabiliyor. ANC özelliği ortama göre dinamik olarak değişiyor.

Sadece beyaz renkte hazırlanan ürün, teknik olarak dolu dolu bir seçenek konumunda. Örneğin kulaklık bünyesindeki ivmeölçer ile oturuş açınızı belirleyebiliyor ve nabız ölçümü yapabiliyor. Şaşırtıcı şekilde oturuş pozisyonu ve duruşunuzu düzeltmenize yardımcı olan PowerBuds Pro, boynunuz uzun süre eğik kalırsa düzeltilmesi konusunda uyarı yapabiliyor.

Koşu yaptığınızı otomatik olarak algılayabilen ve “hız, kalori, mesafe” gibi verileri kayıt altına alabile PowerBuds Pro kablosuz kulaklık, tek şarjla 9 saat, hazne ile beraber ise tam 30 saatlik bir pil ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Tam süspansiyon sistemine sahip elektrikli scooter