reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli scooter: Blizwheel

Çantada taşınabilen katlanabilir elektrikli scooter: Blizwheel [Video]

Elektrikli scooter pazarında ilginç modeller ses getirmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de katlanabilir yapıda hazırlanan Blizwheel.

Kickstarter üzerinde konulan 10 bin dolarlık hedefi tam 91 bin dolar seviyesine taşıyan ve başarıya ulaşan elektrikli scooter modeli Blizwheel, farkını katlanabilir yapısıyla koyuyor. Bu sayede çantada / valizde dahi taşınabilir hale gelen ürün, iki farklı versiyona sahip. Normal sürüm 3,9 kg, Pro versiyon ise 5,4 kg gövde ağırlıkta karşımıza çıkıyor.

Normal sürümü iki adet 200W gücündeki elektrik motoru ile 19 km/s hıza çıkabilen modelin, Pro sürümü ise iki adet 300W elektrik motoru ile 24 km/s hızı rahatlıkla görebiliyor. Bu hızlar temel yolculuklar için yeterli görünüyor. Blizwheel anlaşılabileceği üzere direkt olarak uzun yola odaklanmıyor.

Normal model için yaklaşık 8 km, Pro model içinse yaklaşık 24 km menzil açıklayan firma, iki üründe de gövdeden esneme temelli bir süspansiyon sistemi kullanıyor ve böylece konforlu bir yolculuk sunduklarını iddia ediyor. Katlanma ve açma süreleri oldukça kısa olan elektrikli scooter Blizwheel, büyük çoğunlukla havacılık sınıfı alüminyumdan üretilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli scooter Blizwheel dikkat çekmeyi başardı

Tanıtım videosunu direkt olarak sayfanın en üstünde izleyebileceğiniz model, Kickstarter üzerinde en az 299 dolar bağış ile elde edilebiliyor. Modelin Pro versiyonu içinse 499 dolar bağış yapılması gerekiyor. Modelin ağış yapanlara 2022 Mayıs ayından sonra gönderileceğini aktaralım.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın