reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 resmi olarak Türkiye'de satışta

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 resmi olarak Türkiye’de satışta

Daha önce bir satış kanalına giren Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 akıllı saat modelleri resmi olarak da Türkiye’de satışa sunuldu.

Eski adı Huami olan Zepp Health firmasının altında bulunan ve Türkiye’de de resmi olarak yer alan Amazfit, geçtiğimiz aylarda Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 ve GTS 3 akıllı saat modellerini tanıtmıştı.

Bu saatler geçtiğimiz hafta bir satış kanalında satılmaya başlandı. Bugün ise yukarıda da dediğimiz gibi resmi satış süreci başladı. Firmanın buradan ulaşabileceğiniz kendi satış kanalına giren akıllı saatlerden GTR 3 Pro KDV dahil 2.499 TL’ye, GTR 3 ve GTS 3 modelleri ise KDV dahil 1.999 TL’ye elde edilebiliyor.

Şık tasarımlara sahip olan akıllı saatler, Zepp OS işletim sistemi üzerine kuruluyor. Firma saatleri için şunu paylaşıyor: “Akıllı sağlık takibini kolaylaştırmak için tasarlanan Amazfit’in yeni akıllı saat serisi, kullanıcıların kişisel tarzlarından ödün vermeden egzersiz takibi yapmalarına, sağlıklarını iyileştirmelerine ve yaşam tarzlarını geliştirmelerine yardımcı oluyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro ve GTS 3 akıllı saatler için firma şunları da aktardı

Amazfit Türkiye Ülke Müdürü Murat Sungur Özkan yaptığı açıklamada “Yeni duyurduğumuz modeller Smart Health Made Easy vaadimizi yerine getiriyor. GTR 3 Pro ile güce, GTR 3 ile dayanıklılığa, Amazfit GTS 3 ile harekete odaklandık. Sağlığı teknolojiyle birleştirmek, Zepp OS’in arkasındaki temel felsefeyi yansıtıyor.

Marka olarak amacımız kullanıcılarımızın hayatının her alanını daha kaliteli ve sağlıklı hale getirmektir. Kullanıcılar kendi ihtiyaç ve beklentileri odağında kendilerine özel teknolojiyi sunduğumuz geniş ürün skalamız ve ürün çeşitliliğimiz sayesinde kolayca bulabilirler.

Bu noktada marka olarak globalde yakaladığımız başarıyı 7’den 70’e Türk tüketicisiyle de buluşturmak ve bu tüketicilerin akıllı asistanı olma konusunda çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Zepp OS’i herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesini kolaylaştırma misyonumuza yardımcı olacak, sağlık odaklı bir işletim sistemi olarak tasarladık” ifadelerini kullandı.

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi